Auchan przy Jubilerskiej
Źródło: Wikimedia Commons

Zmarł mężczyzna znaleziony w aucie na parkingu centrum handlowego

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Kwietnia 2020

We wtorek ochroniarze centrum handlowego przy ul. Jubilerskiej znaleźli mężczyznę zamkniętego w aucie i nie dającego żadnych oznak życiowych. Niezwłocznie wezwali służby ratunkowe - te niestety nie dały rady 49-latka uratować.

Mężczyzny znalezionego w aucie niestety nie udało się uratować.

W samochodzie na parkingu przed jednym z centrów handlowych znajdującym się przy ulicy Jubilerskiej znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Ze względu na panującą pandemię parking był niemal pusty więc nie wiadomo jak dużo czasu mężczyzna spędził w tym stanie.

Ochroniarze pracujący na terenie sklepu zauważyli zaparkowane BMW, a w nim nieprzytomnego 49-latka. Czym prędzej zadzwoniono pod 112. Służby dotarly na miejsce około 13:50. Niestety mimo reanimacji mężczyzna zmarł – powiedział we wtorek starszy kapitan Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej.

Starszy Kapitan Wojciech Kapczyński potwierdził, że informację o nieprzytomnym mężczyźnie strażacy otrzymali we wtorek około godziny 13.50. W samochodzie na parkingu centrum handlowego znaleziono mężczyznę, który był nieprzytomny. Strażacy wybili szybę i otworzyli samochód. Gdy uzyskali dostęp do auta wyciągnęli mężczyznę i bez zwłoki przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Po strażakach na miejsce dotarło pogotowie, to oni kontynuowali dalej walkę o życie mężczyzny. Niestety bezskutecznie - zgon mężczyzny stwierdzono o 14:50.

Ciało oczywiście zostanie przekazane rodzinie. Ponieważ wykluczono udział osób trzecich nie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny.

Następny artykuł