Ford Hello Mustang
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Ford Mustang Hello Kitty. Nikt o niego nie prosił, ale istnieje

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
29 Czerwca 2020

Właścicielka przyznała, że nie ma zamiaru sprzedawać samochodu i odrzuciła już kilka ofert. Dodała jednak, że zacznie się nad tym zastanawiać, kiedy ktoś złoży jej ofertę opiewającą na ponad 30 tys. dolarów.

Tuning wizualny samochodu zazwyczaj ma za zadanie pokazać osobowość jego właściciela. W tym wypadku jednak pewna amerykańska mama postanowiła samochodem wyrazić charakter swoich pociech.

Do tej pory kobieta zainwestowała w swoje auto ok. 30 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje blisko 120 tys. zł. Oficjalnie przyznaje jednak, że projekt nie został ukończony i ma w planach dalsze modyfikacje. Dotychczas kobieta na stworzenie tego „projektu” własnymi rękami poświęciła aż osiem lat.

Jak wam się zatem podoba amerykański klasyk przyozdobiony motywami z Hello Kitty?

Niecodzienny wóz został stworzony przez Takiyah Middleton, pozornie jedną z milionów amerykańskich mam. Kobieta nie ma żadnego doświadczenia w modyfikowaniu aut - "Hello Mustang" to jej pierwszy "autorski projekt".

Kobieta wraz ze swoimi dwiema córkami wiedzie spokojne życie, niczym szczególnie się nie wyróżniając. Do momentu, gdy sprawdzimy, co stoi u niej na podjeździe. A znajdziemy tam najdziwniejszego Forda Mustanga. I to "bez przesadyzmu".
Auto powstało, aby spełnić marzenia dwójki dzieci. Z pewnoścą Takiyah w oczach swoich pociech została "super mamą".

Za bazę do projektu posłużył Ford Mustang z 2006 roku, którego kobieta kupiła za 8 tys. dolarów (około 30 tysięcy złotych) kolejne 30 tysięcy przeznaczyła na dalsze modyfikacje.

Kobieta zdecydowałam się na motyw z Hello Kitty, ponieważ uważa, że ta postać jest urocza.

Przyznamy, że "Ford Mustang" i "urocza" rzadko kiedy idą obok siebie w parze.

Na samochodzie znajdziemy wiele motywów nawiązujących do popularnego kociaka. Nawet rura wydechowa zyskała końcówkę w kształcie „serduszka".

We wnętrzu znajdziemy wszechobecne różowe akcenty. Futerko w cukierowym kolorze trafiło, m.in. na kierownicę oraz lusterko wsteczne.

Ford Hello Mustang porusza się na 26-calowych chromowancyh kołach z różowowym wykończeniem. W nocy felgi potrafią zmieniać kolory dzięki ukrytym kolorowym neonom.

Takiyah Middleton pracuje w stowarzyszeniu, które prowadzi działania społeczne na rzecz biednych obywateli, a jej samochód jest doskonałym banerem reklamowym i przykuwa uwagę. Dzięki niemu wzrosła „rozpoznawalność” organizacji charytatywnej, co zapewnia dodatkowe środki na jej działalność.

Właścicielka przyznała, że nie ma zamiaru sprzedawać swojego samochodu (który my nazwalibyśmy "Hello Mustangiem") i odrzuciła już kilka ofert od zainteresowanych. Kobietna jedna zacznie się zastanawiać nad sprzedażą, kiedy ktoś złoży jej ofertę opiewającą na ponad 30 tys. dolarów.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Most wraz z ciężarówką runął w skalną przepaść
2. Wideo - Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał idealnie między dwoma pojazdami po zderzeniu
3. Wideo - Kobieta potrąciła w Częstochowie mężczyznę leżącego na ulicy. Wyrok

/źródło https://motohigh.pl/

Następny artykuł