Wypadek BMW
Źródło: Policja

Śmiertelne zderzenie BMW I Volkswagena w łódzkim

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Czerwca 2020

Na miejscu wypadku interweniować musiał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo przeprowadzonych prób reanimacji nie udało się uratować 25-letniego kierowcy bmw.

W poniedziałek rano w województwie łódzkim, w miejscowości Wygoda w gminie Skomlin w zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginął 25-letni kierowca.

Policja z Wielunia pod nadzorem prokuratury już wyjaśnia okoliczności wypadku, w którym obrażenia odniosła również 16-latka jadąca Volkswagenem.

„Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 8:27 na drodze powiatowej w miejscowości Wygoda gm. Skomlin. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący volkswagenem golfem 18-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego w trakcie wyprzedzania volkswagena passata zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku bmw” - zrelacjonowała przebieg wypadku Katarzyna Grela z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Kierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak prosteKierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak prosteCzytaj dalej

Na miejscu wypadku interweniować musiał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo przeprowadzonych prób reanimacji nie udało się uratować 25-letniego kierowcy bmw.

Wypadek BMW

Badanie alkomatem wykazało, że 18-latek kierujący Volkswagenem Golfem był trzeźwy. Razem z nim podróżowały trzy kobiety. Jedna z nich, 16-letnia mieszkanka powiatu wieluńskiego, z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Zobacz także:

1. Dramatyczny wypadek. Zginęła 11-letnia dziewczynka wracająca z rodzicami znad jeziora
2. Kierowca „Zgarnął” busem stację benzynową. Na szczęście obyło się bez ofiar
3. Wideo - Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał idealnie między dwoma pojazdami po zderzeniu

Następny artykuł