Napaść rowerzysty
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Rowerzysta brutalnie zaatakował nastolatków

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
29 Czerwca 2020

Mężczyzna był bardzo brutalny i uderzał swoje ofiary pięścią. Pobici chłopcy mają 13 i 14 lat.

Do szokujących scen doszło kilka dni temu w Gdańsku. Jadący z dużą prędkością rowerzysta niemal wjechał w idących chodnikiem trzech nastolatków.

Kiedy jeden z nich zwrócił mu uwagę, mężczyzna nagle zawrócił i brutalnie zaatakował dwóch nastolatków. Policja opublikowała nagranie z zajścia i apeluje o pomoc w zidentyfikowaniu rowerzysty.

Do napaści doszło 17 czerwca 2020 r. około godz. 18.15 przy Angielskiej Grobli w Gdańsku. Jadący z dużą prędkością rowerzysta niemal wjechał w prawidłowo idących chodnikiem trzech nastolatków.

Kierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak prosteKierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak prosteCzytaj dalej

Kiedy jeden z nich zwrócił mu uwagę, mężczyzna nagle zawrócił i brutalnie zaatakował dwóch chłopców. Całe zajście nagrywał telefonem trzeci z nastolatków.

Mężczyzna był bardzo brutalny i uderzał swoje ofiary pięścią. Pobici chłopcy mają 13 i 14 lat. Na szczęście, nic poważnego im się nie stało i nie wymagali hospitalizacji. Całe zdarzenie było dla nich jednak olbrzymią traumą.

Sprawą zajmują się gdańscy policjanci, którzy starają się ustalić tożsamość rowerzysty.

W tym celu opublikowali w sieci nagranie, na którym widać wizerunek mężczyzny i apelują, by świadkowie oraz osoby, które rozpoznają mężczyznę, kontaktowały się z policjantami z komisariatu Śródmieście przy ul. Długa Grobla 4, tel. 47 741 34 22.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Most wraz z ciężarówką runął w skalną przepaść
2. Wideo - Motocyklista dokonał niemożliwego. Przejechał idealnie między dwoma pojazdami po zderzeniu
3. Wideo - Kobieta potrąciła w Częstochowie mężczyznę leżącego na ulicy. Wyrok

Następny artykuł