Nowy Hyundai Santa Fe
Źródło: zdrogi.pl

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące nowego Santa Fe

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
29 Maja 2020

Santa Fe będzie pierwszym modelem w Europie i pierwszym SUV-em marki Hyundai na świecie, opartym na całkowicie nowej płycie podłogowej trzeciej generacji firmy Hyundai.

Pierwsze zdjęcie nowego Santa Fe, które opublikowała koreańska marka, przedstawia nowy, wyrazisty design flagowego SUV-a. Po raz pierwszy w bestsellerze Koreańczyków zastosowano zelektryfikowane układy napędowe: hybrydowy i hybrydowy typu plug-in.

Najnowsza generacja flagowego SUV-a Hyundai zyska bardziej dostojny i zadziorny wygląd zewnętrzny, a także odświeżone wnętrze, które ma oferować najwyższą jakość i komfort.

Zwiastun ujawnia kilka nowych cech stylistycznych, w tym połączoną osłonę chłodnicy i świateł do jazdy dziennej.

Szeroki grill nadaje nowemu Santa Fe odważnego charakteru i nie kopiuje rozwiązań znanych z dotychczasowych modeli. Nowe światła do jazdy dziennej w kształcie litery T mają sprawić, że nowy Santa Fe będzie rozpoznawalny nawet nocą z dużej odległości.

Wideo – Tragiczna interwencja policji. Funkcjonariusz klęczał na szyi mężczyzny, który przestał oddychaćWideo – Tragiczna interwencja policji. Funkcjonariusz klęczał na szyi mężczyzny, który przestał oddychaćCzytaj dalej

Po raz pierwszy w tym modelu oferowany będzie napęd hybrydowy i hybrydowy typu plug-in. Dodatkowo nowy Santa Fe będzie pierwszym modelem w Europie i pierwszym SUV-em marki Hyundai na świecie, opartym na całkowicie nowej płycie podłogowej trzeciej generacji firmy Hyundai.

Nowa platforma ma pozwolić na znaczną poprawę wydajności, właściwości jezdnych i bezpieczeństwa, a także umożliwia zastosowanie zelektryfikowanych układów napędowych.
Nowy Hyundai Santa Fe będzie dostępny na naszym rynku od września 2020 roku.

Nowy Hyundai Santa Fe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wdeo - Kierowcy pobili się na skrzyżowaniu w Warszawie
  2. Słynnej marce samochodów grozi upadek? Dramatyczne informacje z Francji
  3. Wideo - Funkcjonariusz dezynfekuje alkomat środkiem z alkoholem
Następny artykuł