Mercedes Klasy E
Źródło: zdrogi.pl

WIDEO - Pędziła ulicami Warszawy 158 km/h więcej niż dozwolono!

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
29 Kwietnia 2020

Jazda sama w sobie jest głupotą, ale chwalenie się tym w sieci to już totalny brak myślenia. Warto dodać, że z jazda z ogromną prędkością cały czas była przez influencerkę nagrywana telefonem trzymanym w dłoni.

Na ulicy Jana III Sobieskiego w Warszawie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Dla wielu kierowców jednak nie jest to wiążące i pozwalają sobie na szybszą jazdę.

Niełatwo będzie im jednak przebić wynik blogerki, która na swoim Instagramie pochwaliła się, jak pędzi (prawdopodobnie wypożyczonym) Mercedesem klasy E aż 208 km/h.

ZDJĘCIA - Sąsiedzi zdemolowali auto pielęgniarki - nie uwierzycie dlaczegoZDJĘCIA - Sąsiedzi zdemolowali auto pielęgniarki - nie uwierzycie dlaczegoCzytaj dalej

Chociaż relacja na Instagramie blogerki została usunięta, a konto zostało ukryte lub usunięte, to jej obserwujący zdążyli nagranie pobrać i udostępnić w internecie. Na nagraniu widać, jak rozpędza ona samochód do 208 km/h na jednej z Warszawskich ulic. Na Jana III Sobieskiego, która łączy Śródmieście z Wilanowem, obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Jazda sama w sobie jest głupotą, ale chwalenie się tym w sieci to już totalny brak myślenia. Warto dodać, że z jazda z ogromną prędkością cały czas była przez influencerkę nagrywana telefonem trzymanym w dłoni. To oznacza, że blogerka o nicku @kozlowska.Igań pędziła po Dolnym Mokotowie 208 km/h cały czas prowadząc jedną ręką!

Nagranie zostało zapisane i możemy je oglądać na kanale redakcji CarTests. Mamy nadzieję, że sprawą wkrótce zajmie się policja.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragiczny wypadek pod Ostrołęką. Trzy młode osoby zginęły na miejscu
  2. Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusa
  3. 66-latka złożyła policjantom nieprzyzwoitą propozycję w zamian za odstąpienie od mandatu
Następny artykuł