Wypadek w Łukowie
Źródło: KPP Łuków

WIDEO - Potrącił kobietę, nawet nie zareagował na jej obecność na pasach

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Kwietnia 2020

Na nagraniu z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację, widać jak 69-latka podchodzi przepisowo podchodzi do oznakowanego przejścia dla pieszych i czeka na dogodny moment by przejść na drugą stronę ulicy.

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych w Łukowie w województwie lubelskim.

Kierowca potrącił kobietę, która doznała bardzo poważnych obrażeń. Do szpitala musiała zostać przetrasportowana śmigłowcem.

W poniedziałek przed godziną 17 kobieta przechodziła przez ulicę Piłsudskiego w Łukowie. Na nagraniu z monitoringu, który zarejestrował całą sytuację, widać jak 69-latka podchodzi przepisowo podchodzi do oznakowanego przejścia dla pieszych i czeka na dogodny moment by przejść na drugą stronę ulicy.

Kiedy przejeżdża jeden samochód, piesza wchodzi na pasy, licząc zapewne, że kierowca ją widzi. Kierowca jednak zupełnie zignorował jej obecność na pasach. Jadący w kierunku centrum miasta z całym impetem uderzył w kobietę.

ZDJĘCIA - Sąsiedzi zdemolowali auto pielęgniarki - nie uwierzycie dlaczegoZDJĘCIA - Sąsiedzi zdemolowali auto pielęgniarki - nie uwierzycie dlaczegoCzytaj dalej

Jedną z pierwszych osób na miejscu wypadku był policjant z warszawskiego komisariatu. - Nasz kolega udzielając pomocy pokrzywdzonej kobiecie, przeciął rzemień jej torebki, który niefortunnie zacisnął się na szyi pokrzywdzonej kobiety, uniemożliwiając jej oddychanie - zaznacza rzecznik.

Kobieta doznała poważnych obrażeń ciała. Na miejsce musiano wezwać śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala.

Kierowca natychmiast został zatrzymany. Przeprowadzone badanie alkotestem wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. 36-letni kierowca wkrótce ma usłyszeć zarzuty.

https://www.youtube.com/watch?v=e95CJmsBveY

Policja publikuje nagranie ku przestrodze, aby pokazać jak chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragiczny wypadek pod Ostrołęką. Trzy młode osoby zginęły na miejscu
  2. Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusa
  3. 66-latka złożyła policjantom nieprzyzwoitą propozycję w zamian za odstąpienie od mandatu
Następny artykuł