Driftujące BMW
Źródło: zdrogi.pl

[ WIDEO ] 25-latka i nielegalny drift w Józefowie

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Kwietnia 2020

Policjanci z otwockiej drogówki patrolowali ulice Józefowa. W pewnym momencie policjanci zauważyli BMW, które wjechało na rondo u zbiegu ulicy Granicznej i 3-ego Maja w Józefowie...

Policjanci z otwockiej drogówki patrolowali ulice Józefowa. Była to specjalna załoga przeznaczona do natychmiastowego reagowania na wszelkie przejawy piractwa drogowego.

Funkcjonariusze w nieoznakowanym radiowozie z wideo rejestratorem bacznie badali zachowania kierowców, wypatrując tych, których zachowanie mogłoby stwarzać zagrożenie na drodze.

W pewnym momencie policjanci zauważyli BMW, które wjechało na rondo u zbiegu ulicy Granicznej i 3-ego Maja w Józefowie. Będąc już na rondzie, auto przyśpieszyło i kontrolowanym poślizgiem pokonało skrzyżowanie.

Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaNaukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaCzytaj dalej

Policjanci cały czas rejestrowali zachowanie kierowcy, dali mu sygnał do zatrzymania się i rozpoczęli kontrolę. Okazało się, że za kierownicą siedziała 25-letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego, a wspólnie z nią jechał jej narzeczony.

Za naruszenie przepisów ruchu drogowego oraz nielegalny „drift” kobietę ukarano mandatem, oraz 6 punktami karnymi.

Policjanci przypominają - dla takich zachowań nie ma pobłażania. Niebezpieczną jazdą stwarzamy zagrożenie nie tylko dla siebie i pasażerów, ale przede wszystkim dla przechodniów i innych uczestników ruchu.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Czy można wyjechać na Majówkę w dobie koronawirusa? Wyjaśniamy
2. Czy polskie granice zostaną otwarte na początku maja? Jasna deklaracja premiera
3. Czy kontrola policji może być nagrywana. Odpowiedź nie jest jednoznaczna

Następny artykuł