Wypadek Ostrołęka
Źródło: moja-ostroleka.pl

Tragiczny wypadek pod Ostrołęką. Trzy młode osoby zginęły na miejscu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Kwietnia 2020

23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podróżował z dwiema kobietami w wieku 22 lat i 23-letnim mężczyzną. Na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi.

Tragiczny wypadek pod Ostrołęką. Trzy młode osoby zginęły na miejscu

Dwie kobiety w wieku 22 lat i 23-letni mężczyzna zginęli w niedzielę wieczorem w wypadku w Jazgarce (województwo mazowieckie) w powiecie ostrołęckim.

Wypadek Ostrołęka

Jak poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, do zdarzenia doszło w niedzielę w okolicach godziny 19. Według wstępnych ustaleń kierowca Audi A4, 23-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego podróżował z dwiema kobietami w wieku 22 lat i 23-letnim mężczyzną. Jadąc w kierunku Ostrołęki, na łuku drogi stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi.

Wypadek Ostrołęka

Auto najpierw zjechało z asfaltu, uderzyło w drzewo, a następnie dachowało. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca oraz dwie pasażerki zginęli na miejscu. 23-letniego pasażera udało się zreanimować i został przetransportowany do szpitala.

Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaNaukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaCzytaj dalej

Wypadek Ostrołęka

Na miejscu zdarzenia do późnych godzin wieczornych funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalali przebieg wypadku. Na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej.

ZOBACZ TAKŻE:


1. Czy można wyjechać na Majówkę w dobie koronawirusa? Wyjaśniamy
2. Czy polskie granice zostaną otwarte na początku maja? Jasna deklaracja premiera
3. Czy kontrola policji może być nagrywana. Odpowiedź nie jest jednoznaczna

Następny artykuł