Znicz
Źródło: Podlaska Policja

Młody policjant zginął w wypadku podczas służby. Radiowóz stanął w płomieniach

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Kwietnia 2020

Młody policjant Damian Kryński zginął w wypadku podczas służby. Miał 28 lat.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę nad ranem niedaleko miejscowości Szepietowo-Żaki. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego i radiowozu doszło do pożaru obydwu pojazdów. Niestety, wskutek wypadku funkcjonariusz policji zmarł.

Młody policjant Damian Kryński zginął w wypadku podczas służby. Miał 28 lat.

Do wypadku doszło przed godziną 7 rano, kiedy policjant wracał radiowozem do swojej jednostki policji w Ciechanowcu. Niestety doszło do zderzenia z innym pojazdem - taką informację przekazał rzecznik podlaskiej policji, nadkomisarz Tomasz Krupa.

Naukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaNaukowcy odkryli nową potencjalną metodę rozprzestrzeniania się koronawirusaCzytaj dalej

Po czołowym zderzeniu policyjny radiowóz wpadł do rowu po zewnętrznej stronie łuku drogi. Zarówno samochód osobowy, jak i auto funkcjonariusza stanęły w płomieniach. Kierowcy osobówki udało się wydostać z pojazdu o własnych siłach i uciec. Niestety, policjant nie miał tyle szczęścia. Nie udało mu się wydostać z auta i zginął na miejscu.

Kondolencje dla rodziny i bliskich funkcjonariusza przekazała Komenda Główna Policji.

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem” - napisano w oświadczeniu Komendy Głównej Policji.

ZOBACZ TAKŻE:


1. Czy można wyjechać na Majówkę w dobie koronawirusa? Wyjaśniamy
2. Czy polskie granice zostaną otwarte na początku maja? Jasna deklaracja premiera
3. Czy kontrola policji może być nagrywana. Odpowiedź nie jest jednoznaczna

Następny artykuł