Roznegliżowana kobieta we Wrocławiu
Źródło: zdrogi.pl

Zdjęcia - Roznegliżowana kobieta na środku skrzyżowania w centrum Wrocławia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Czerwca 2020

Około 30-letnia kobieta publicznie rozbierała się, biegając na środku ruchliwego skrzyżowania.

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałkowy wieczór w samym centrum Wrocławia. Około 30-letnia kobieta publicznie rozbierała się, biegając na środku ruchliwego skrzyżowania.

Świadkowie twierdzą, że „naturystka” krzyczała - Niech mnie ktoś w końcu przeleci!

Zdarzenie miało miejsce około godziny 22 przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi i Nowej obok Wzgórza Partyzantów.

Kobieta zaczęła się rozbierać w samym centrum Wrocławia i wykrzykiwać wulgarne hasła, prosząc kierowców i przechodniów o to, by się nią "zaopiekowali".

Roznegliżowana kobieta we Wrocławiu

Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półWideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półCzytaj dalej

Według relacji czytelnika https://gazetawroclawska.pl/, który wykonał kilka zdjęć, około 30-letnia kobieta obnażała się publicznie, zdejmując co pewien czas kolejne części garderoby i bielizny.

Siadała na przydrożnych słupkach, krzycząc „niech mnie w końcu ktoś przeleci!” i wybiegała na środek skrzyżowania, machając do przejeżdżających kierowców.

Kobieta biegająca po torach tramwajowych przy skrzyżowaniu ul. Kołłątaja i Nowej sprawiała problemy wrocławskim kierowcom, którzy musieli zwalniać i robić wszystko, by jej nie potrącić. Wtedy podbiegała ona do szyb samochodów i składała przejezdnym niemoralne propozycje, powodując kolejne zagrożenie.

Co jakiś czas kobieta ściągała bieliznę i prezentowała swoje wdzięki. Tańczyła też wokół pobliskich latarni i słupów. Większość przechodniów ignorowała jednak jej wybryki, nieliczni tylko robili zdjęcia.

Roznegliżowana kobieta we Wrocławiu

Świadkowie powiadomili policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce zdarzenia kilka minut po 22:00 i zabrali kobietę do radiowozu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że to nie pierwszy taki „wyczyn” tej pani. Kobieta prawdopodobnie mieszka w pobliżu i jest już dobrze znana policjantom.

Roznegliżowana kobieta we Wrocławiu

Kobieta trafiła na izbę wytrzeźwień. Na miejsce zdarzenia wezwano też karetkę pogotowia, które zadecydowało, że po wytrzeźwieniu pani trafi na konsultację psychiatryczną.

Zobacz także:

1. Skandaliczna sytuacja na parkingu. Polscy kierowcy oferowali Ukraińcom wspólne picie napoi wyskokowych. Gdy ci odmówili wywiązała się bójka
2. Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejny
3. Tragiczny wypadek dwóch BMW. Zginęły dwie młode osoby

Następny artykuł