Źródło: zdrogi.pl materiały własne

Wideo - Tchórzliwy policjant ucieka przed autem, pozostawiając kobietę na drodze

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Czerwca 2020

Kontrowersje wywołała reakcja policjanta, który kompletnie zignorował kobietę i rzucił się do ucieczki.

Ogromne kontrowersje wzbudziło w sieci nagranie z wypadku w Warszawie, do którego doprowadziła lekkomyślność funkcjonariuszy.

Postawa jednego z mundurowych wzbudziła ogromne wątpliwości internautów. Zdaniem wielu jest nieakceptowalna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 25 maja 2020 r. (data rejestratora jest błędna) w Warszawie na al. Armii Ludowej.

Pod wiaduktem kierowcy zaczęli gwałtownie hamować, ponieważ na środku jezdni przebywał funkcjonariusz z kobietą. W żaden sposób nie byli oni zabezpieczeni - nie towarzyszyły im ani odblaskowe kamizelki, ani radiowóz na „awaryjnych” czy sygnale.

Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półWideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na półCzytaj dalej

Policjanci weszli na środek ruchliwej dróg bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. W związku z tym byli widoczni dopiero w ostatniej chwili, co zaskoczyło wielu kierowców. Okazało się, że ryzykowali życie swoje i kobiety... w poszukiwaniu portfela.

Gdy autor filmu próbował uniknąć wjechania w tył nagle zatrzymującego się auta, uciekając na bus pas, omal nie potrącił funkcjonariusza i kobiety.

Największe kontrowersje wywołała reakcja policjanta, który kompletnie zignorował kobietę i rzucił się do ucieczki. W tej sytuacji wydaje się, że ważne dla niego było jedynie jego życie.

Zabawne jest to, że w całej tej sytuacji kobieta zachowała więcej spokoju.

Zobacz także:

1. Skandaliczna sytuacja na parkingu. Polscy kierowcy oferowali Ukraińcom wspólne picie napoi wyskokowych. Gdy ci odmówili wywiązała się bójka
2. Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejny
3. Tragiczny wypadek dwóch BMW. Zginęły dwie młode osoby

Następny artykuł