Rekordzista z Piotrkowa
Źródło: zdrogi.pl

Nie uwierzysz, który raz do egzaminu na prawko podchodzi rekordzista z Piotrkowa Trybunalskiego

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Czerwca 2020

Okazuje się, że droga do upragnionego „prawka” czasami bywa bardzo kręta. Mężczyzna już kiedyś zdobył wymarzony dokument, ale niedługo później go stracił.

Do 174 razy sztuka? Rekordzista z piotrkowskiego WORD nie zamierza się poddawać.

Wkrótce przystąpi do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy po raz... 174.

Okazuje się, że droga do upragnionego „prawka” czasami bywa bardzo kręta. Mężczyzna już kiedyś zdobył wymarzony dokument, ale niedługo później go stracił.

Od kilkunastu lat próbuje zdać egzamin na kategorię B.

Rząd mobilizuje elektorat PiS-u. Obiecuje wozy strażackie za frekwencjęRząd mobilizuje elektorat PiS-u. Obiecuje wozy strażackie za głosowanieCzytaj dalej

- Ta osoba przystępuje do egzaminów regularnie. Wiem, że obecnie jest zapisana na kolejny termin, już po raz 174. Życzymy mu oczywiście, aby w końcu udało się zdać. Pamiętajmy jednak, że to dopiero pierwszy krok, bo potem będzie egzamin praktyczny. Być może ta praktyka pójdzie łatwiej, ale jak na razie problemem jest przeskoczenie egzaminu teoretycznego. Myślę, że ten pan teraz przygotował się lepiej i uda się zdać.

Egzamin nie jest trudny, jednak dobrze weryfikuje wiedzę, umiejętności i czas reakcji kandydata na kierowcę. To bardzo wiele mówi o tym, czy dana osoba będzie umieć zachować się potem w ruchu drogowym - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora oddziału terenowego łódzkiego WORD-u w Piotrkowie.

Zakładając, że koszt egzaminu teoretycznego to 30 zł to licząc wszystkie dotychczasowe próby, wspominany kandydat na kierowcę przeznaczył na ten cel ponad 5 tysięcy złotych.

Zobacz także:

1. Skandaliczna sytuacja na parkingu. Polscy kierowcy oferowali Ukraińcom wspólne picie napoi wyskokowych. Gdy ci odmówili wywiązała się bójka
2. Wideo - Wracał po wypadku uszkodzonym autem. Chwilę później spowodował kolejny
3. Tragiczny wypadek dwóch BMW. Zginęły dwie młode osoby

Następny artykuł