Pies kryminalista
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Pies recydywista przegryzał ludziom opony w autach

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Czerwca 2020

Kryminalni z chorzowskiej jedynki postanowili zamontować na miejscu kamery, które zarejestrowały wizerunek sprawcy.

Podobno nie ma zbrodni doskonałej. Przekonał się o tym pewien wandal z Chorzowa, który za cel obrał sobie auta mieszkańców jednego z osiedli. Kryminalni z Chorzowa ustalili sprawcę zniszczenia co najmniej kilkunastu opon w samochodach na jednym z parkingów.

Nie usłyszy on jednak żadnych zarzutów, bo jest… psem.

Atak psa wandala

Żeby być bardziej precyzyjnym - podejrzany nie jest policjantem i nie ma żadnych znajomości w policji. Jest zwykłym psem.

„Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?„Jarek, czemu nie poleciałeś z bratem?". Kontrowersyjny manifest taksówkarzaCzytaj dalej

Choć może nie do końca tak zwykłym... rzadko zdarza się, aby czworonóg dla własnej satysfakcji przegryzał opony w autach.

Konsekwencje działalności zwierzęcia poniesie jego właściciel. Podobno trwają ustalenia, czy pies nie działał na czyjeś zlecenie. Podejrzany wpadł, ponieważ od kilku miesięcy na jednym z parkingów przy Farnej regularnie dochodziło do uszkodzeń opon w zaparkowanych tam samochodach.

Pomimo szeroko zakrojonych działań operacyjnych i śledczych sprawca pozostawał nieuchwytny. Kryminalni z chorzowskiej jedynki postanowili zamontować na miejscu kamery, które zarejestrowały wizerunek sprawcy.

Atak psa wandala

Opony przegryzał pies.

Policjanci namierzyli właściciela czworonoga, który zobowiązał się do naprawienia szkody. Nie uniknie on także odpowiedzialności za niezachowanie środków ostrożności podczas wyprowadzania zwierzęcia na spacer.

P.S Zdjęcie przewodnie artykułu nie przedstawia czworonożnego wandala z Chorzowa.

Zobacz także:

1. Polska wprowadza unijne oznaczenia paliw. Koniec z „Pb” i „ON” na stacjach
2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie
3. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Z impetem wbił się w drzewo, kompletnie niszcząc swój samochód. Nie potrzebował pomocy lekarskiej

Następny artykuł