Tesla 3 Cabrio
Źródło: zdrogi.pl

Tesla Model 3 Cabrio za 160 tysięcy... plus cena samochodu.

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Maja 2020

Model 3 został wyposażony w czarny miękki blat. Koszt konwersji w przypadku dachu składanego ręcznie wynosi obecnie 29 500 USD (około 120 tysięcy złotych), ale możesz wybrać dach składany elektrycznie za 39 500 USD.

Jeśli potrzebujesz zasilanego prądem kabrioletu, będzie cię to kosztować około 40 000 USD + koszt seryjnego auta.

Ten czerwony kabriolet Tesla Model 3 stworzyła firma Newport Convertible Engineering (NCE), która na co dzień zajmuje się produkcją kabrioletów. Firma z siedzibą w Huntington Beach w Kalifornii działa na rynku już od 37 lat.

Jak widać, Model 3 został wyposażony w czarny miękki blat. Koszt konwersji w przypadku dachu składanego ręcznie wynosi obecnie 29 500 USD (około 120 tysięcy złotych), ale możesz wybrać dach składany elektrycznie za 39 500 USD. Firma NCE zamiar oferować swoją przeróbkę na całym świecie.

Model 3 Cabrio

Zasadniczo NCE usuwa dach i przekształca Teslę w kabriolet. Firma podobno ma doświadczenie w przeróbkach samochodów luksusowych, SUV-ów, muscle-carów, a nawet innych pojazdów przyjaznych dla środowiska, takich jak Toyota Prius i Tesla Model S, które przerabia na dwu- lub czterodrzwiowy kabriolet.

Nie miał prawa jazdy, ale miał za to narkotykiNie miał prawa jazdy, ale miał za to narkotykiCzytaj dalej

Jeśli planujesz kontynuować taką konwersję, ważne jest, aby pamiętać, że od początku do końca zajmie ona około 2-3 miesięcy.

Model 3 Cabrio

Wynika to z długiego siedmiostopniowego procesu, który polega na zdejmowaniu wnętrza, wzmacnianiu nadwozia samochodu, tworzeniu projektu i wykonywaniu cięć.

NCE zapewnia, że ​​pojazd zachowa integralność strukturalną po zakończeniu procesu.

Osobiście uważamy, że efekt wygląda raczej na robotę chałupniczą.

Następny artykuł