Zlatan w Ferrari
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Zlatan Ibrahimovic przyćmił swoim autem wszystkich piłkarzy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Maja 2020

Model powstał w ramach ekskluzywnej serii Icona, stworzonej specjalnie z myślą o koneserach i najbardziej wiernych klientach marki z Maranello.

Chyba najpopularniejszy szwedzki piłkarz, obecnie reprezentant barw AC Milan, znany jest, jak wielu piłkarzy, z zamiłowania do sportowych i wyjątkowych samochodów.

W zeszłym roku popularny „Ibra” oznajmił światu, że w ramach prezentu urodzinowego zakupił Ferrari Monzę SP2.

Jednemu ze „spotterów” fotografujących luksusowe auta udało się przyłapać piłkarza podczas jazdy ulicami Sztokholmu.

Kierowca złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Z jego auta wypadł silnikKierowca złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Z jego auta wypadł silnikCzytaj dalej

Autor zdjęć przyznał, że nie zdawał sobie sprawy, kto prowadzi samochód, dopóki podczas oglądania nagranego materiału wideo okazało się, że Monzę SP2 prowadził Ibrahimovic.

Ferrari Monza SP2 wraz z jednoosobową wersją SP1 to auta inspirowane klasycznymi modelami z lat 50. XX wieku. Powstały w ramach ekskluzywnej serii Icona, stworzonej specjalnie z myślą o koneserach i najbardziej wiernych klientach marki z Maranello.
Auta pozbawione są dachu oraz przedniej szyby. Za napęd służą im wolnossące silniki V12 o pojemności 6,5 litra i mocy 800 KM.

Aby stać się właścicielem takiego pojazdu, trzeba być właścicielem już przynajmniej jednego Ferrari i posiadać specjalną rekomendację.

Łącznie powstanie tylko 499 egzemplarzy modeli Monza SP1 i SP2.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja aresztowała 40 osób na stacji benzynowej. Powód jest zaskakujący
  2. Zakaz palenia mentoli w samochodzie, jak i poza nim? Od dziś w życie wchodzą restrykcyjne przepisy
  3. O tym elektryku z Polski na pewno nie słyszeliście - Ma 19 lat i jest na sprzedaż
Następny artykuł