Batmobil
Źródło: http://www.skipco.com/

Idealna okazja, aby zostać Batmanem. Niecodzienna aukcja samochodów

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
20 Lipca 2020

Zostać właścicielem jednego z tych pojazdów można będąc 1 sierpnia w Canal Fulton w stanie Ohio lub biorąc udział w aukcji przez internet.

Tragiczny wypadek. Samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginęły cztery młode osobyTragiczny wypadek. Samochód wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. Zginęły cztery młode osobyCzytaj dalej

Nie ważne czy lubisz chodzić w obcisłym lateksowym kostiumie, chciałbyś się cofnąć do głębokiego PRL-u (bo kiedyś to, kurła, było) lub wierzysz w duchy. W każdym wypadku znajdziesz coś dla siebie.

Wszystko to dzięki niecodziennym aukcjom w a jakże, Stanach Zjednoczonych Ameryki, które umożliwią Ci spełnienie dziecięcych marzeń.

Wszystkie te auta zostały wcześniej zarekwirowane jednej z amerykańskich firm przez agentów federalnych, którzy dopatrzyli się w jej działalności pewnych „nieprawidłowości". Chodzi, m.in. o oszustwa dotyczące ubezpieczeń zdrowotnych oraz... narkotyki.

Na pierwszy ogień - wóz Batmana (vel. Batmobil).

BatmobilBatmobil
Skipco Auto Auction

Nie jest to niestety legendarna replika napędzana turbiną Boeinga, a zwykła replika osadzona na ramie Chevroleta Caprice z 1995 r. Napędza ją słusznej pojemności 5,7-litrowy silnik. Niby nieźle, ale nie mamy co liczyć na ogromną „marchewę” z silnika odrzutowego.

Zobacz także:

1. Wideo - Efektowny skok przez bramki zakończony pożarem auta. O krok od wielkiej tragedii
2. Benzyna i olej napędowy za niecałe 2,50 zł. Aż chce się wracać
3. Policyjny pościg za kierowcą bmw. Był pijany, ale to wcale nie było najgorsze
4. Łącznie ukradli ponad 28 mln złotych - Robili to zwykle w weekendy i w godzinach nocnych
5. Wideo - Dramatyczny wypadek. 7-latek na rowerze wpadł pod dwa rozpędzone samochody
6. Maseczki w samochodzie. Minister Zdrowia odpowiada, kiedy należy spodziewać się zniesienia tego obowiązku

Kolejnym kąskiem jest legendarny wóz „Ghostbusters”, czyli Cadillac ECTO-1. Wymaga drobnego odświeżenia, ale i tak jest wart uwagi.

Auto pogromcówAuto pogromców
Skipco Auto Auction

Trzecią propozycją jest DeLorean DMC-12 przerobiony na kultowy wehikuł czasu z „Back to the future". Ten konkretny egzemplarz został nawet podpisany przez Christophera Lloyda, czyli profesora Emmetta Browna z „Powrotu do przyszłości”.

Wehikuł czasuWehikuł czasu
Skipco Auto Auction

Zostać właścicielem jednego z tych pojazdów można będąc 1 sierpnia w Canal Fulton w stanie Ohio lub biorąc udział w aukcji przez internet. Link do domu aukcyjnego: http://www.skipco.com/

79 - letnia babcia jechała swoim Porsche aż 236 km/h. Policja wlepiła jej gigantyczną karę79 - letnia babcia jechała swoim Porsche aż 236 km/h. Policja wlepiła jej gigantyczną karęCzytaj dalej

Następny artykuł