Pięć zakazów prowadzenia pojazdów
Źródło: zdrogi.pl

Miał pięć zakazów kierowania, w tym trzy dożywotnie. Policjanci złapali go za kółkiem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
19 Czerwca 2020

To nie koniec jego kłopotów, ponieważ obecnie toczą się wobec niego kolejne sprawy karne, m in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

​Policjanci z grupy SPEED zatrzymali w Łodzi kierowcę,który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W trakcie kontroli okazało się, że 40-latek ma już pięć czynnych zakazów kierowania pojazdami, w tym trzy dożywotnie i, dodatkowo, jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W środę rano na ul. Przybyszewskiego w Łodzi patrol z grupy SPEED zatrzymał do kontroli drogowej kierującego oplem, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Podczas kontroli okazało się też, że 40-latek nie miał prawa jazdy. Sprawdzono mężczyznę w policyjnych bazach danych i odkryto, że ma on pięć czynnych zakazów kierowania pojazdami, w tym trzy z nich są zakazami dożywotnimi.

Wideo - Radiowóz w trakcie pościgu przejechał motocyklistę przy 110 km/hWideo - Radiowóz w trakcie pościgu przejechał motocyklistę przy 110 km/hCzytaj dalej

Dodatkowo 40-latek jest poszukiwany przez sądy do odbycia kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna zaznaczył, że to nie koniec jego kłopotów, ponieważ obecnie toczą się wobec niego kolejne sprawy karne, m in. za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tym razem jednak był trzeźwy.
Za popełnione wykroczenie 40-latek ukarany został mandatem karnym, natomiast jego samochodów trafił na policyjny parking.

Kierowca został zatrzymany i niebawem trafi za kratki. Wkrótce ma usłyszeć zarzut związany z niestosowaniem się do zakazów sądowych, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Swoją drogą...poruszać się po ulicy posiadając zakaz prowadzenia pojazdów i nie zapiąć pasów choćby po to, aby nie wzbudzać podejrzeń policji...

Zobacz także:

1. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała
2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie
3. Nie uwierzysz. To auto ma 16 cylindrów, 16.4 litra pojemności i 900 KM

Następny artykuł