Wywrócony ciągnik
Źródło: zdrogi.pl

Tragedia w zachodniopomorskim. Przewrócony ciągnik przygniótł ojca z 4-letnim synem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Czerwca 2020

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Interweniowały także dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragedia w miejscowości Cieminko w okolicach Drawska Pomorskiego.

Ciągnik z przyczepą przygniótł ojca i jego 4-letniego syna. Mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało się ich się uratować.

- Ojciec i syn zginęli na miejscu - mówi Karolina Żych, rzecznik komendy policji w Drawsku Pomorskim. - Był to 4-letni chłopczyk i 37-letni mężczyzna. Przyczyny i okoliczności zdarzenia są ustalane przez policję pod nadzorem drawskiej prokuratury.

Nowe kary od 500 do 1 500 zł - Uważać muszą szczególnie kierowcy starszych autNowe kary od 500 do 1 500 zł - Uważać muszą szczególnie kierowcy starszych autCzytaj dalej

Inspektor Krzysztof Berus z Państwowej Inspekcji Pracy w Koszalinie przypomina, że dzieci nie mogą przebywać w pobliżu pracujących urządzeń mechanicznych. - Jeżeli chodzi o pracę na urządzeniach mechanicznych, dzieci nie mają prawa przebywać, kiedy wszystkie urządzenia są ruchome. Nie bierzemy również dziecka do kabiny, może się coś zdarzyć - podkreśla Berus.

Według nieoficjalnych informacji, ofiary wypadku były w kabinie ciągnika. Na przyczepie leżały słupy, mężczyzna miał stawiać płot.

Wywrócony ciągnik

Do wywrócenia się pojazdu prawdopodobnie doszło podczas zjazdu z nasypu.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. Interweniowały także dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Niestety ojciec wraz z 4-latkiem zginęli na miejscu.

Zobacz także:

1. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała
2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie
3. Nie uwierzysz. To auto ma 16 cylindrów, 16.4 litra pojemności i 900 KM

Następny artykuł