Kierowca Audi
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Kierowca Audi urwał wąż od dystrybutora i pojechał na inną stację - gdzie nie zapłacił

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
17 Czerwca 2020

Ostrzegamy, wideo zawiera wulgaryzmy!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak kierowca Audi jedzie drogą, a z jego wlewu paliwa smutnie zwisa urwany wcześniej wąż od dystrybutora. Samo to budzi już pewne wątpliwości co do stanu "świadomości" kierującego pojazdem.

Jakby tego było mało, rejestrujący nagranie postanowili podążać za podejrzanym Audi,co zawiodło ich na kolejną stację benzynową.

Rekordowo pijana kobieta kierowała samochodem. Podczas badania na alkomacie zabrakło skaliRekordowo pijana kobieta kierowała samochodem. Podczas badania na alkomacie zabrakło skaliCzytaj dalej

Kierowca był widocznie w takim pośpiechu, że na poprzedniej stacji zapomniał zatankować i odjechał z wężem od dystrybutora. W związku z niskim stanem paliwa w baku zajechał na kolejną stację paliw, zalał kilka litrów benzyny i... zapomniał zapłacić.

Osoby nagrywające filmik postanowiły dalej jechać za podejrzanym Audi, ale to... zniknęło. Wiele wskazuje na to, że kierowcy bardzo się spieszyło, ponieważ w ekspresowym tempie zniknął z pola widzenia kamer.

Ze swojej strony zachęcamy, aby wszelkie podobne sytuacje zgłaszać odpowiednim służbom oraz pracownikom stacji.

Na nagraniu widać numery Audi - zachęcamy wszystkich, którzy posiadają informacje dotyczące kierowcy, do zgłaszania ich policji.

Zobacz także:

1. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała
2. Zdjęcia - Dramatyczny wypadek. Wziął nową Supre na jazdę testową. Wkrótce rozbił się na przydrożnym drzewie
3. Wideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznie

Następny artykuł