Skradziony Bentley Continental GT
Źródło: policja.pl

Zostawił kluczyki w wartym 1,5 mln Bentleyu i poszedł po chleb. Auto zniknęło

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Kwietnia 2020

Właściciel auta wyszedł na moment zakupić pieczywo i zostawił kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił na miejsce, auta już nie było.

Zostawił kluczyki w wartym 1,5 mln Bentley i poszedł po chleb. Auto zniknęło

Policjanci odzyskali niedawno skradzionego Bentleya Continental GT, wartego ponad półtora miliona złotych. Właściciel auta wyszedł na moment zakupić pieczywo i zostawił kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił na miejsce, auta już nie było.

Skradziony Bentley Continental GTSkradziony Bentley Continental GT
Policja.pl

Do sytuacji doszło w warszawskim Wawrze. Policjanci zostali zaalarmowani przez właściciela o kradzieży nietypowego auta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł kupić pieczywo.

Skradziony Bentley Continental GTSkradziony Bentley Continental GT
Policja.pl

Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością samochodową. Nim minęły 3 godziny, auto zostało zlokalizowane na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci zabezpieczyli auto, które wróciło do właściciela.

Wciąż trwają poszukiwania złodzieja. Warto dodać, że pozostawienie kluczyków w stacyjce automatycznie pozbawia właściciela prawa do odszkodowania z tytuł kradzieży auta. Warunkiem wypłaty środków z polisy AC jest odpowiednie zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą.

WIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoWIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoCzytaj dalej

Następny artykuł