Wypadek w sanockim
Źródło: zdrogi.pl

Pijany kierowca potrącił dwie nastolatki - jedna z nich nie żyje

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Czerwca 2020

W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji, życia jednej z 14-latek nie udało się uratować

​40-letni mieszkaniec pow. leskiego (województwo podkarpackie) prowadząc auto w sobotni wieczór, potrącił dwie 14-letnie dziewczynki.

Pomimo reanimacji życia jednej z dziewczynek nie udało się uratować - poinformowała podkarpacka policja.

Do wypadku doszło późnym sobotnim wieczorem w miejscowości Poraż w powiecie sanockim.

Według wstępnych ustaleń policji kierujący audi, jadąc drogą powiatową w kierunku Zagórza, prawdopodobnie stracił panowanie nad autem, które zjechało na pobocze i potrąciło idące dwie 14-letnie mieszkanki powiatu sanockiego.

Podczas kontroli podała fałszywe dane znajomej policjanta - WpadłaPodczas kontroli podała fałszywe dane znajomej policjanta - WpadłaCzytaj dalej

Kierujący wjechał do rowu, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia, uciekając w kierunku lasu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów” - podała podkarpacka policja.
Kierowcą okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu leskiego, który, jak wykazało badanie krwi, miał prawie promil alkoholu w organizmie.

W wyniku zdarzenia, pomimo podjętej reanimacji, życia jednej z 14-latek nie udało się uratować, druga z dziewczynek została przewieziona do szpitala” - poinformowała policja, która pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zobacz także:

1. Nasz kraj oficjalnie otworzył swoje granice, jednak jeden z naszych sąsiadów zamyka je dla Polaków. Wysokie kary za złamanie zakazu
2. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała
3. Wideo - Wypadek dwóch identycznych Lamborghini. Jazda luksusowymi autami nie jest dla każdego

Następny artykuł