Niesamowita Fiesta
Źródło: Policja.pl

ZDJĘCIA - Szybka wklejona pianką montażową i brak śrub w kołach! Szok

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Maja 2020

Okazało się, że sprawca kolizji nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a auto, którym podróżował, było w tragicznym stanie i zagrażało bezpieczeństwu kierowcy oraz innych uczestników ruchu.

W Zagrodnie na drodze wojewódzkiej nr 363 doszło do niewiarygodnej sytuacji.

Jadący z Bolesławca 30-letni kierowca na łuku drogi zjechał ze swojego pasa ruchu i starym Fordem Fiestą uderzył w prawidłowo jadącego Volkswagena.

Niesamowita Fiesta

Za jego auta z Wolfsburga siedziała 58-letnia kobieta, która z jedynie lekkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może lataćUkradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może lataćCzytaj dalej

Ciekawszy natomiast był stan Forda Fiesty. Okazało się, że sprawca kolizji nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a auto, którym podróżował, było w tragicznym stanie i zagrażało bezpieczeństwu kierowcy oraz innych uczestników ruchu.
Przede wszystkim samochód nie był zarejestrowany ani ubezpieczony. Ponadto poruszało się z tablicami rejestracyjnymi z całkowicie innego samochodu.

Niesamowita Fiesta

W miejscu przedniej szyby była umieszczona... tylna szyba z innego auta, o zdecydowanie za małych rozmiarach - do tego zamontowana za pomocą pianki budowlanej, którą została wypełniona tylko część szczelin. W kołach brakowało śrub mocujących, a opony były całkowicie zużyte.

Niesamowita Fiesta

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta pod wpływem narkotyków uciekała przed policją
  2. Przegłosowano. Strefa Płatnego Parkowania w Warszawie zostanie poszerzona
  3. Czy zabieranie prawa jazdy za przekroczenie prędkości jest wbrew polskiej konstytucji?
Następny artykuł