Wyjazd z garażu
Źródło: zdrogi.pl

WIDEO - Instruktaż "Jak nie wyjeżdżać z garażu"

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Maja 2020

Na początku nic nie zapowiadało katastrofy. Widzimy wyjazd z typowego parkingu podziemnego. Niedługo później widać już, że nie będzie to typowy wyjazd z garażu.

Wydawać by się mogło, że jedynym problemem, jaki można napotkać, wyjeżdżając z podziemnego parkingu, jest „ruszenie ze wzniesienia” - przekleństwo wszystkich zdających egzamin na prawo jazdy.

Tymczasem kierowca tego Passata udowodnił, że nawet pozornie proste zadanie, może zakończyć się zniszczeniem auta.

Na początku nic nie zapowiadało katastrofy. Widzimy wyjazd z typowego podziemnego garażu. Niedługo później widać już, że nie będzie to typowy wyjazd z garażu.

Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może lataćUkradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może lataćCzytaj dalej

Tor jazdy, jakim porusza się niemieckie kombi, jest nieco za szeroki i Passat lewym przednim narożnikiem zahacza o betonową ścianę. Każdy z nas w tym miejscu rzuciłby mięsem, zatrzymał auto i wysiadł ocenić szkody... ale nie ten kierowca. Passat zaczyna odbijać się od ścian jak piłeczka pingpongowa.

Na kamerze widać, że kierowca kręci kierownicą na wszystkie strony świata. Wiele wskazuje, że kierujący, zamiast hamować, to walczy z autem, nadal wciskając gaz!

Mamy do czynienia z człowiekiem zmotywowanym, który mimo przeciwności ostatecznie wyjeżdża z garażu. Podziwiamy.

Co spowodowało takie trudności z opuszczeniem podziemnego garażu? Nie wiadomo. Alkohol, inne środki odurzające?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy zabieranie prawa jazdy za przekroczenie prędkości jest wbrew polskiej konstytucji?
  2. ZDJĘCIA - Na rondzie prosto! - Zawodowy kierowca wziął to zbyt dosłownie
  3. Prezes MPK uważa, że rządowe obostrzenia są niezgodne z konstytucją
Następny artykuł