Jadący motocyklista
Źródło: Stop cham

WIDEO - Tragiczny wypadek motocyklisty na DK 94

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Kwietnia 2020

Poszkodowany to 33-letni mieszkaniec Oławy. Może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ w wyniku wypadku trafił do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi jego życiu.

Do tego wypadku doszło tuż przed świętami w miejscowości Stanowice pod Wrocławiem.

Na drodze nr 94 kobieta prowadząca Renault wymusiła pierwszeństwo na jadącym główną drogą motocykliście. Jadący z dużą prędkością motocyklista nie miał czasu zareagować i uderzył w auto. Przebieg wypadku zarejestrowała kamera zamontowana na kasku kierującego motocyklem. Oglądając nagranie, możemy mówić o ogromnym szczęściu motocyklisty.

W ostatni piątek około godziny 14:30 rozpędzony motocyklista jechał długą prostą od strony Oławy w kierunku Wrocławia. Z ulicy Klonowej na krajową 94 wyjechała kobieta prowadząca Renault. Motocyklista nie miał czasu zareagować i uderzył w jej auto.

Dziś opublikowano nagranie z tego wypadku na kanale „Stop chamstwu na drodze".

Poszkodowany to 33-letni mieszkaniec Oławy. Może mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ w wyniku wypadku trafił do szpitala z obrażeniami niezagrażającymi jego życiu.
Sprawcą wypadku uznana została kobieta prowadząca samochód osobowy.

Oczywiście wina wymuszającej pierwszeństwo jest bezsprzeczna, jednak internauci zwracają uwagę na to, że motocyklista z daleka jest mało widoczny - a jadący z ogromną szybkością pojawia się nagle, gdy nie ma już czasu na reakcję.

WIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoWIDEO - Kierowca Suzuki, dosłownie, przeleciał przez rondoCzytaj dalej

Następny artykuł