Płyn z Orlenu
Źródło: zdrogi.pl

Ludzie skupują płyn z Orlenu i sprzedają trzykrotnie drożej na Allegro

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Kwietnia 2020

Płyn ten jednak coraz częściej pojawia się na Allegro. Wygląda na to, że sporo osób zdecydowało się kupić go „na zapas” w czasach, gdy jeszcze był łatwo dostępny, i teraz sprzedają go po znacznie wyższej cenie.

Ludzie skupują płyn z Orlenu i sprzedają trzykrotnie drożej na Allegro.

Płyn z OrlenuPłyn z Orlenu
zdrogi.pl

Jak się okazuje, każda sytuacja do zarobku dla polaka wydaje się dobra. W czasach, gdy płyn antybakteryjny jest na wagę złota, znaleźli się ludzie, którzy skupują popularny płyn z Orlenu i sprzedają go znacznie drożej na allegro.

Cena płynu na stacji jest całkiem przystępna - 60 zł za 5 litrów, 15 zł za litr lub 55 zł za 4 litry - niższa podobno być już nie może ze względu na koszty składników. Więc gdyby ją obniżyć Orlen by wręcz dopłacał do produkcji.

Płyn z OrlenuPłyn z Orlenu
zdrogi.pl

Płyn ten jednak coraz częściej pojawia się na Allegro. Wygląda na to, że sporo osób zdecydowało się kupić go „na zapas” w czasach, gdy jeszcze był łatwo dostępny, i teraz sprzedają go po znacznie wyższej cenie. Jak wiadomo, to popyt rodzi podaż - skoro więc płyn z Orlenu utrzymuje się w takiej cenie, tzn. że nie brakuje chętnych.

Płyn z OrlenuPłyn z Orlenu
zdrogi.pl

Wiele osób próbuje więc wykorzystać aktualną sytuację na własną korzyść. Zwracajmy więc uwagę na ceny poszczególnych produktów - płyn z Orlenu nie jest jedynym dostępnym na rynku. Lepiej więc zdecydować się na "mniej znany" produkt w rozsądnej cenie.

Następny artykuł