Pani Beata
Źródło: Siepomaga.pl

Żużlowy wicemistrz Europy spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Lipca 2020

Córka ma świadomość tego, co się z nią stało. Odzyskała władzę nad lewą stroną ciała, mówi, ale niewyraźnie – opisuje zdruzgotany ojciec poszkodowanej.

Uraz mózgowo-czaszkowy, zmiażdżone kręgi szyjne, cztery tygodnie w śpiączce i kosztowna rehabilitacja - to wszystko zafundował Pani Beacie Leśniewskiej (33 l.) z Rybnika żużlowiec Rafał Sz. (38 l.).

Kobieta cudem przeżyła wypadek, do którego doprowadził pijany sportowiec za kółkiem.

Pani Beata z całych sił walczy, aby wrócić do względnie normalnego życia, ale jest aktualnie w takim stanie, że nawet nie może przytulić swojej córeczki.

Do wypadku doszło 24 marca. Rafał Sz. (38 l.), żużlowiec ROW Rybnik, wyprzedzał z dużą prędkością inne auto.

Wypadek Beaty LeśniewskiejWypadek Beaty Leśniewskiej
Materiały Policyjne

Zobacz także:

1.Ogromna tragedia - Kierowca busa celowo wjechał do jeziora. Zabił 20 pasażerów.
2. Kompletnie pijany Ukrainiec szalał swoją ciężarówka. Policjanci musieli wybić szybę, by go zatrzymać
3. Dramatyczny wypadek. Zginęła młoda kobieta. Z samochodu praktycznie nic nie zostało
4. Na Cirlce K legalnie kupisz "trawkę". Rusza sprzedaż na stacjach
5. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie
6. Czarna seria nadal trwa - Rozbił się kolejny autobus ZTM. Jedna osoba ranna

Niestety nie zauważył, że z naprzeciwka jedzie samochód. Doszło do czołowego zderzenia aut. Sportowiec uciekł z miejsca zdarzenia, zamiast pomóc siedzącej za kierownicą kobiecie. Dopiero później się okazało, miał w organizmie 2 promile alkoholu.

- Prawie zabił mi dziecko, a na pewno odebrał jej życie, jakie do tej pory miała – mówił w rozmowie z FAKT.pl tata pani Beaty, Ireneusz.

Poszkodowana Beata LeśniewskaPoszkodowana Beata Leśniewska
Siepomaga.pl

W tej chwili kobieta jest intensywnie rehabilitowana w specjalistycznym ośrodku. - Córka ma świadomość tego, co się z nią stało. Odzyskała władzę nad lewą stroną ciała, mówi, ale niewyraźnie – opisuje zdruzgotany ojciec poszkodowanej.

Sportowiec natomiast został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna wyraził skruchę i przeprosił rodzinę. Niestety żadna kara nie wróci Pani Beacie zdrowia. Pomóc może tylko kosztowna rehabilitacja, a za nią muszą zapłacić jej bliscy.

Rodzina kobiety zwróciła się z apelem o pomoc. I uruchomiła na portalu Siepomaga.pl zbiórkę pieniędzy, dzięki którym ma nadzieję opłacić terapię Beaty Leśniewskiej.

Zbiórkę wszyscy zainteresowani mogą wesprzeć pod adresem: https://www.siepomaga.pl/beata-lesniewska

Ogromna tragedia - Kierowca busa celowo wjechał do jeziora. Zabił 20 pasażerów. Pozorna błahostka doprowadziła do tragedii w ChinachOgromna tragedia - Kierowca busa celowo wjechał do jeziora. Zabił 20 pasażerówCzytaj dalej

Źródło: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/rybnik-pijany-zuzlowiec-spowodowal-wypadek-pani-beata-walczy-o-zdrowie/f71wfsk#slajd-1

Następny artykuł