Spalony Mercedes
Źródło: Policja

ZDJĘCIA - Kupili Mercedesa i postanowili go przetestować na A4. Auto spłonęło

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Maja 2020

Dwóch braci w wieku 23 i 25 lat z powiatu dębickiego niestety nie cieszyło się zbyt długo swoim nowym nabytkiem. Tuż po zakupie Mercedesa CLK postanowili przetestować tylnonapędowe auto.

Dwóch braci wybrało się zakupić Mercedesa CLK. Po zakupie postanowili uczcić to, kręcąc "bączki” na drodze serwisowej autostrady A4. Niestety ich nowo zakupiony Mercedes doszczętnie się spalił. Kierowca stracił nowy samochód, a za stworzenie zagrożenia dostał dodatkowo mandat i punkty karne.

ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2Czytaj dalej

Dwóch braci w wieku 23 i 25 lat z powiatu dębickiego niestety nie cieszyło się zbyt długo swoim nowym nabytkiem. Tuż po zakupie Mercedesa CLK postanowili przetestować tylnonapędowe auto. W tym celu udali się na drogę serwisową znajdującą się przy autostradzie A4. Samochód niestety nie wytrzymał „upalania” i zaczął się palić. Mężczyźni próbowali ugasić pożar, ale im się niestety nie udało.

Spalony MercedesSpalony MercedesSpalony Mercedes

Auto doszczętnie spłonęło na polu znajdującym się tuż obok drogi. Mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia, ale policji szybko udało się ustalić ich dane. Starszy z braci, który upalał Mercedesa, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 6 punktami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Następny artykuł