Pijany kierowca na stacji
Źródło: zdrogi.pl

WIDEO - Pijany pojechał zatankować. Na stacji spotkał grupę SPEED

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Maja 2020

Siedząc w swoim radiowozie funkcjonariusze zauważyli samochód marki Daewoo, konkretnie model Lanos, którego kierowca ma ogromne problemy z odjechaniem ze stacji.

Funkcjonariusze grupy SPEED działającej na w okolicach Tych mieli akurat przerwę od ścigania piratów drogowych i aktualnie znajdowali się na stacji benzynowej. Niestety (albo stety), ale nawet w takim momencie nie mogli odpocząć od obowiązków..

Policjanci musieli interweniować widząc pijanego kierowcę próbującego opuścić stację benzynową.

ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2Czytaj dalej

Siedząc w swoim radiowozie funkcjonariusze zauważyli samochód marki Daewoo, konkretnie model Lanos, którego kierowca ma ogromne problemy z odjechaniem ze stacji. 60-letni kierowca nie potrafił w żaden sposób zapanować nad samochodem i wyjeżdzał odbijając się od krawężników.

Po szybkiej interwencji policjantów okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło. że zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu tyszanina wynosiła ponad 2 promile. O dalszej przyszłości nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje sąd.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet do 2 lat więzienia.

Następny artykuł