Zatrzymanie
Źródło: zdrogi.pl

W trakcie awantury kobieta oparła się o maskę auta. Kierowca ruszył

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Maja 2020

Podczas awantury przejechał autem 49-letnią kobietę, a następnie po prostu odjechał.

Dożywocie grozi 38-latkowi, który podczas awantury przejechał autem 49-letnią kobietę, a następnie po prostu odjechał. Mężczyzna odpowie nie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym, a zabójstwo.

Sąd Rejonowy w Koninie przychylił się do wniosku prokuratora o tymczasowy areszt dla Tomasza Sz., który według śledczych odpowiada za śmierć 49-letniej mieszkanki gminy Kramsk (woj. wielkopolskie).

Robert Kubica powróci do F1? Wiele wskazuje, że jest szansaRobert Kubica powróci do F1? Wiele wskazuje, że jest szansaCzytaj dalej

49-latka zginęła na terenie swojej posesji w trakcie piątkowej kłótni z Tomaszem Sz. W czasie awantury pokrzywdzona oparła się o maskę samochodu, a Tomasz Sz. ruszył autem, wskutek czego przejechał pokrzywdzoną. Kobieta zmarła w wyniku obrażeń wielonarządowych po tym, jak przejechało po niej auto. Mężczyzna odjechał z miejsca tragedii.

Funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Koninie udało się go zatrzymać jeszcze tego samego dnia. Mężczyzna przyznał się do winy.

Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat. Najwyższy wymiar to kara 25 lat więzienia albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Następny artykuł