Robert Kubica
Źródło: zdrogi.pl

Robert Kubica powróci do F1? Wiele wskazuje, że jest szansa

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Maja 2020

Włoskie media informują, że Antonio Giovinazzi zastąpi Sebastiana Vettela w Ferrari, co daje pewne nadzieje na powrót do regularnego ścigania się w F1 Robertowi Kubicy,

Włoskie media informują, że Antonio Giovinazzi zastąpi Sebastiana Vettela w Ferrari, co daje pewne nadzieje na powrót do regularnego ścigania się w F1 Robertowi Kubicy, który aktualnie jest kierowcą testowym Alfy Romeo.

Antonio Giovinazzi przyznaje, że nadal marzy o występie w Formule 1 w barwach Ferrari. Wierzy również w to, że ma szansę zastąpić Sebastiana Vettela, gdy wygaśnie mu kontrakt z włoską stajnią. 26-letni kierowca Alfy Romeo kiedyś już nawet był kierowcą testowym Ferrari, a od kilku lat jest członkiem akademii talentów zespołu z Maranello.

ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2Czytaj dalej

26-letni Giovinazzi, jak pewnie wielu kierowców marzy o startowaniu w bolidzie Ferrari.

Włoskie media donoszą, że wszystko wskazuje na to, że jesteśmy coraz bliżej przenosin Giovinazziego do Ferrari. Szczególnie po tym jak Sebastian Vettel oficjalnie oznajmij, że nie przedłuży współpracy z Maranello.

Następny artykuł