Mohammed Salah
Źródło: zdrogi.pl

Piłkarz Liverpoolu zjawił się na stacji i zapłacił za wszystkich klientów

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Czerwca 2020

To, jak bardzo jest „pozytywnym" człowiekiem najlepiej obrazuje sytuacja z zeszłego roku, gdy pojawił się przed rewanżowym meczem z FC Barceloną w koszulce ” Never give up”

Mohameda Salaha śmiało można nazwać jednym z najlepszych współczesnych piłkarzy. Piłkarz ma na swoim koncie mistrzostwo w Lidze Mistrzów, a w tym roku wspólnie z Liverpoolem sięgnie po mistrzostwo Premier League.

To, jak bardzo jest „pozytywnym" człowiekiem najlepiej obrazuje sytuacja z zeszłego roku, gdy pojawił się przed rewanżowym meczem z FC Barceloną w koszulce ” Never give up” (Nigdy się nie poddawaj). Pierwsze spotkanie The Reds przegrali 3:0,co stawiało ich w fatalnej sytuacji... W rewanżu jego koledzy pokonali Dumę Katalonii 4:0 i awansowali do dalszego etapu rozgrywek.

Kierowca autobusu nie wpuścił niepełnosprawnego Kubusia i odjechałKierowca autobusu nie wpuścił niepełnosprawnego Kubusia i odjechałCzytaj dalej

O Salahu znowu zrobiło się głośno (przypomnijmy - liga angielska aktualnie nie prowadzi rozgrywek), ponieważ napastnik Liverpoolu podjechał na stację paliw w stroju treningowym, zatankował swojego Bentleya, poszedł do kasy i… zapłacił za wszystkich klientów, którzy znajdowali się na stacji.

Dla takiego piłkarza taki wydatek nie stanowi nawet jednej dniówki, ale na pewno sprawił wszystkim ogromną radość.

Zobacz także:

1. Gigantyczne premie dla policjantów za służbę podczas pandemii. Kwota przeznaczona na ten cel szokuje
2. Wielka kontrola UOKiK na stacjach benzynowych. Sprawdzili, gdzie jest najgorsze paliwo w Polsce
3. Nowe, luksusowe auta trafią w ręce wybranych urzędników NBP. Szokująca kwota modernizacji floty

Następny artykuł