Adrianna Śledź
Źródło: Adrianna Śledź

WIDEO - Celebrytka chwali się jazdą ponad 200 km/h

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Maja 2020

Mercedes, którym kieruje prawdopodobnie jej życiowy partner, pędzi ulicą Jana III Sobieskiego na Mokotowie. W pewnym momencie na liczniku możemy zobaczyć ponad 220 km/h.

Kierowca pędził ponad 200 km/h w terenie zabudowanym, a celebrytka chwaliła się tym na Instagramie. Policja już zajmuje się sprawą.
Adrianna Śledź, znana z randkowego programu telewizyjnego Love Island, opublikowała na swoim instagramowym koncie relację z jazdy po Warszawie.

Adrianna ŚledźWidać na nim, jak Mercedes, którym kieruje prawdopodobnie jej życiowy partner, pędzi ulicą Jana III Sobieskiego na Mokotowie. W pewnym momencie na liczniku możemy zobaczyć ponad 220 km/h.

Egzamin na prawo jazdy? Nie uwierzysz, kiedy mogą go przerwaćEgzamin na prawo jazdy? Nie uwierzysz, kiedy mogą go przerwaćCzytaj dalej


Przypomnijmy, że w terenie zabudowanym można jeździć z prędkością do 50 km/h - przekroczenie tej prędkości o kolejne 50 km/h oznacza utratę prawa jazdy.

Adrianna ŚledźPolicja została powiadomiona i zapowiedziała, że skieruje sprawę do wydziału drogowego.

Adrianna ŚledźW innych relacjach mogliśmy zaobserwować jak celebrytka, prawdopodobnie, tym samym autem i tym samym kierowcą jadą ponad 300 km/h ekspresówką.
Na instagramie, poza przekraczaniem prędkości, Adrianna Śledz pochwaliła się również innym zachowaniem niewłaściwym w aucie. Chodzi tu o masowanie stopami... przyrodzenia kierowcy.

Następny artykuł