Auto rozbite przez działacza PiS
Źródło: Facebook / OSP Myszyniec

Działacz PiS rozbił służbowe auto małżonki. Miał sądowy zakaz prowadzenia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
9 Lipca 2020

Żona działacza PiS zasiada w zarządzie ostrołęckiej elektrowni od 2015 roku, kiedy to do władzy w kraju doszło Prawo i Sprawiedliwość.Wcześniej kobieta pracowała w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce.

Sylwester K., działacz Prawa i Sprawiedliwości, rozbił służbowy samochód swojej żony, mając nałożony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

Według ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Drężek w gminie Myszyniec. Lokalny działacz Prawa i Sprawiedliwości Sylwester K. jadąc autem, zderzył się z innym pojazdem.

- Obydwa pojazdy jechały w tym samym kierunku, od Myszyńca w stronę Wykrotu. W pewnym momencie kierujący peugeotem wykonał manewr skrętu w lewo, we wjazd na posesję. Kierujący tym pojazdem nie zauważył, że jest już wyprzedzany przez kierującego skodą i zajechał drogę. Doszło do zderzenia pojazdów - stwierdził asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Wideo - Jechał autostradą i walczył z jadowitym wężem. Ucieszył się na widok policjiWideo - Jechał autostradą i walczył z jadowitym wężem. Ucieszył się na widok policjiCzytaj dalej

Według nieoficjalnych ustaleń rozbite przez działacza PiS auto było służbowym samochodem jego małżonki i należało do ostrołęckiej elektrowni. Żona polityka jest w niej członkinią zarządu.

Wypadek członka PiSWypadek członka PiS
Facebook / OSP Myszyniec

Ustalono, że żaden z uczestników wypadku nie był pod wpływem alkoholu. Mężczyzn ukarano mandatami w wysokości 250 zł i sześcioma punktami karnymi.

Ponadto Sylwester K. odpowie za niezastosowanie się do wydanego przez sąd orzeczenia o zakazie prowadzenia pojazdów.

Żona działacza PiS zasiada w zarządzie ostrołęckiej elektrowni od 2015 roku, kiedy to do władzy w kraju doszło Prawo i Sprawiedliwość.

Wypadek członka PiSWypadek członka PiS
Facebook / OSP Myszyniec

Wcześniej kobieta pracowała w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrołęce.

Zobacz także:

1. Kolejny wypadek autobusu w Warszawie - „Kierowca zasnął za kierownicą”
2. Niewyobrażalna tragedia - Kobieta przejechała własne dziecko
3. Wideo - Spektakularny wypadek. Ten kierowca BMW dosłownie oszukał śmierć

Następny artykuł