Wypadek Wrocław
Źródło: zdrogi.pl

Wrocław - Samochody, które miały być darem dla szpitali zniszczone

Z niewyjaśnionych przyczyn auto 19-latka nagle przecięło pas zieleni i wjechało w dwa samochody, które miały być prezentem dla szpitala od wrocławskiej firmy Germaz.

Wrocławski salon miał zamiar użyczyć szpitalom walczącym z koronawirusem dwa samochody.

Auta zmierzały do szpitali przy ul. Koszarowej i Kamieńskiego, ale niestety uderzyła w nie osobowa mazda. Jeden z salonowych samochodów został doszczętnie zniszczony. Sprawca wypadku, 19-letni Ukrainiec zginął na miejscu.
Po wypadku musiała interweniowała policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

WIDEO - Zdewastowali pociąg, próbowali odgryźć młotki bezpieczeństwaWIDEO - Zdewastowali pociąg, próbowali odgryźć młotki bezpieczeństwaCzytaj dalej

Do zdarzenia doszło rano. Jak donosi „Gazeta Wrocławska” Mazdą kierował 19-letni obywatel Ukrainy. Dwa auta marki Mitsubishi jechały ulicą Jana Nowaka Jeziorańskiego, z naprzeciwka jechała Mazda. Samochody były oddzielone od siebie pasem zieleni.

Wypadek WrocławWypadek Wrocław
zdrogi.pl

Z niewyjaśnionych przyczyn auto 19-latka nagle przecięło pas zieleni i wjechało w dwa samochody, które miały być prezentem dla szpitala od wrocławskiej firmy Germaz będącej salonem samochodowym. Kierowca osobowej Mazdy zginął na miejscu, mimo usilnych prób reanimacji.

Kierowcom Mitsubishi, na szczęście, nic poważnego się nie stało. Niestety ucierpiały jednak auta - jedno nadaje się do kasacji, drugie zostało jedynie zarysowane.

Na miejscu interweniowały policja, straż pożarna i pogotowie.

Następny artykuł