Ślub w kinie samochodowym
Źródło: ANDREAS RENTZ/GETTY IMAGES

Ślub w czasach pandemii? Kino samochodowe świetnym rozwiązaniem

Ślub z udziałem kilkudziesięciu osób mocno kolidowało z wytycznymi o unikaniu zgromadzeń.Rozwiązanie na ten problem znaleziono w Düsseldorfie.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu ludzi musiało zweryfikować swoje plany. Jednymi z najbardziej „dotkniętych” były osoby planujące ślub. Ślub z udziałem kilkudziesięciu osób mocno kolidowało z wytycznymi o unikaniu zgromadzeń.
Rozwiązanie na ten problem znaleziono w Düsseldorfie.

Tam imprezy masowe przenoszą się do... kin samochodowych. Jednego dnia w ten sposób 3 pary zawarły związek małżeński.

Ślub w kinie samochodowymŚlub w kinie samochodowym
ANDREAS RENTZ/GETTY IMAGES

Janine i Philip Scholz byli pierwszą parą, która powiedziała sobie sakramentalne „tak” w kinie samochodowym. Zdecydowali się na ślub w kinie samochodowym ze względu na rodzinę. Chcieli, aby mogła uczestniczyć w wydarzeniu, a w normalnym urzędzie musieliby oni czekać na zewnątrz budynku.

Dzięki zorganizowaniu ceremonii w kinie samochodowym wszyscy krewni mogli obserwować cały ślub, będąc jednocześnie w bezpiecznej odległości. Dźwięk z mikrofonów transmitowany był poprzez radio - wystarczyło w samochodowym odbiorniku wybrać odpowiednią częstotliwość. Burmistrz prowadzący ceremonię oddzielony był od pary specjalnym plastikowym dyskiem.

Nietrzeźwy kierowca zaatakował nożami policjantów. Grozi mu sroga karaNietrzeźwy kierowca zaatakował nożami policjantów. Grozi mu sroga karaCzytaj dalej

Panna młoda twierdzi, że nie zwróciła uwagi na specyficzne okoliczności. Wraz ze swoim świeżym małżonkiem są po prostu szczęśliwi, że udało się wszystko zrealizować.

Ślub w kinie samochodowymŚlub w kinie samochodowym
ANDREAS RENTZ/GETTY IMAGES

Agencja utrzymująca kino samochodowe przyznaje, że ostatnio miejsce cieszy się rosnącą popularnością. Nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Popularny producent wycofuje się z Europy. Fani marki nie będą zachwyceni
  2. Polskie granice zostaną otwarte dla pracowników. Premier podał dokładny termin
  3. Nietrzeźwy kierowca zaatakował nożami policjantów. Grozi mu sroga kara
Następny artykuł