Jelcz po wypadku
Źródło: eOstroleka

W wyniku wypadku wywrócił się wojskowy Jelcz. 10 żołnierzy poszkodowanych

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
6 Kwietnia 2020

Po zderzeniu z cywilnym autem wojskowy Jelcz przewrócił się na bok. Wiózł 26 osób - 10 wylądowało w szpitalu.

10 żołnierzy wojsk obrony terytorialnej ucierpiało w wypadku samochodowym.

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej zostali ranni w wyniku zderzenia wojskowego Jelcza z autem cywilnym na drodze krajowej numer 60 w powiecie ostrołęckim.
Do wypadku doszło po godzinie 18 na trasie pomiędzy Różanem a Ostrowią Mazowiecką.

Według relacji pojazd realizujący aktualnie zadanie "Odporna Wiosna" uległ wypadkowi z winy pojazdu cywilnego, który nagle wjechał mu pod koła. Wojskową ciężarówką podróżowało tym czasie 26 osób - dziesięcu żołnierzy niestety trzeba było hospitalizować.

Peugeot po wypadkuPeugeot po wypadku
zdrogi.pl

Żołnierze jechali z Ciechanowa do Komorowa, gdzie mieli rozładować transport środków ochronnych, które przyleciały do Polski.
Operacja "Odporna Wiosna", w ramach której żołnierze zmierzali do Komorowa to operacja, której celem jest ograniczanie skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa. Codziennie bierze w niej udział około 4 tysięcy żołnierzy.

Jelcz po wypadkuJelcz po wypadku
zdrogi.pl

W wyniku wypadku z osobówką ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się na bok. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na pomoc uczestnikom ruszyły służby ratunkowe. Aktualnie w szpitalu znajduje się 25 osób - nie wiadomo, aby któraś z nich znajdowała się w stanie zagrażającym życiu.

Jelcz po wypadkuJelcz po wypadku
zdrogi.pl

Następny artykuł