Kierowca BMW na sygnale
Źródło: zdrogi.pl

Wideo - Oszust w BMW podszywa się pod nieoznakowany radiowóz

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
2 Lipca 2020

Nie od dziś wiadomo, że często kierowcy BMW uważają się za uprzywilejowanych. Jeden z nich postanowił dać temu wyraz.

Kierowcy BMW to oddzielna, mocno kontrowersyjna grupa społeczna. Niektórzy z nich zdecydowanie czują wyższość nad innymi użytkownikami dróg.

W Ostrowcu Świętokrzyskim znalazł się prawdziwy „cwaniak”, który zamontował w swoim BMW sygnały dźwiękowe zarezerwowane dla pojazdów uprzywilejowanych.

Mężczyzna używał ich w sytuacjach, gdy ruch był dla niego zbyt powolny. Wszystko po to by inni kierowcy myśleli, że to jakiś nieoznakowany radiowóz i zjeżdżali mu z drogi.

Wideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczyWideo - Kolumna z prezydentem Dudą jechała pod prąd na wieczór wyborczyCzytaj dalej

Oczywiście używanie sygnałów zarezerwowanych dla pojazdów uprzywilejowanych niesie za sobą przykre konsekwencje. W sieci pojawiło się nagranie z al. Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyskim, na którym widać jak prowadzący BMW włącza „syreny".

Na wideo tablice rejestracyjne są doskonale widoczne- kwestia czasu, gdy funkcjonariusze zajmą się sprawą i ustalą właściciela auta, wówczas może mu grozić wysoka grzywna.

Zobacz także:

1. Tragiczny wypadek. Kierowca śmieciarki przejechał swojego kolegę z pracy
2. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
3. Kierowcy miejcie się na baczności. ITD ma nową, jeszcze skuteczniejszą zabawkę. Karanie kierowców nigdy nie było tak proste
4. Tragedia na Podhalu. 28-latek zastrzelony przez policjanta. Miał zostać ojcem
5. Nieszczęśliwy wypadek. Rozbił swoje Ferrari o płot jednego z domów. Chciał uratować życie psu
6. Kierowca autobusu, który spadł z wiaduktu, nie trafi do aresztu

Następny artykuł