Wypadek Lamborghini
Źródło: zdrogi.pl

Zdjęcia - Wypadek z udziałem Lamborghini Gallardo i Forda

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Czerwca 2020

Oba auta poruszały się w tym samym pasem w kierunku Chlastawy.Na obecny moment nie wiadomo, jak doszło do zderzenia - aktualnie ustalają to policjanci.

W niedzielę 31 maja po godzinie 19 na drodze wojewódzkiej z Nądni w kierunku Chlastawy doszło do wypadku drogowego - nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie pewne okoliczności.

Doszło tam do zderzenia dwóch aut - Forda Fiesty oraz... Lamborghini Gallardo. Oba auta poruszały się w tym samym pasem w kierunku Chlastawy.

Na obecny moment nie wiadomo, jak doszło do zderzenia - aktualnie ustalają to policjanci. Faktem jest jednak, że zarówno Ford, jak i sportowe Lamborghini skończyły podróż na przydrożnych drzewach.
Zdjęcia wykonał Jakub Czekała z portalu https://nowytomysl.naszemiasto.pl/

Wypadek LamborghiniWypadek Lamborghini
Jakub Czekała

Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łąceZdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łąceCzytaj dalej

W wyniku zderzenia kierowca Forda - 22-letni mieszkaniec Zbąszynka z obrażeniami został przewieziony do nowotomyskiego szpitala. Kierowcą Lamborghini również był mieszkaniec Zbąszynka. Zarówno jemu, jak i jemu pasażerowi nic się jednak nie stało.

Z powodu wypadku przez około godzinę ruch na drodze był zablokowany. Następnie udało się go policjantom uruchomić wahadłowo.

Wypadek LamborghiniWypadek Lamborghini
Jakub Czekała

Wypadek, co nie jest zaskakujące, wzbudził spore zainteresowanie mijających kierowców.

Co ciekawe, na tej samej drodze, w okolicach miejsca zdarzenia pojawiły się inne sportowe samochody, m.in. dwa auta Maserati GT. Nie jest więc wykluczone, że w okolicy odbywało się jakieś spotkanie miłośników luksusowych aut.

Wypadek LamborghiniWypadek Lamborghini
Jakub Czekała

Możliwe też, że przyczyną wypadku była ułańska fantazja kierowcy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wysoki mandat za brak maseczki w samochodzie nadal aktualny. Kierowcy muszą uważać na jeden szczegół
2. Wideo - Kierowca gonił swój samochód na drodze ekspresowej. Prawie doszło do tragedii
3. Kuba Wojewódzki obawia się o własne życie. Wynajął kuloodporny supersamochód

Następny artykuł