Wypadek
Źródło: zdrogi.pl

Przerażający wypadek. Młody kierowca VW czołowo zderzył się w osobowym citroenem podczas wyprzedzania

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Października 2020

Wypadki na polskich drogach w głównej mierze są spowodowane brawurą oraz brakiem odpowiedzialności kierowców. W tym przypadku, młody kierowca VW Golfa czołowo zderzył się z osobowym Citroenem, po wcześniejszym uderzeniu w Audi. O krok od gigantycznej tragedii.

Wypadek podczas wyprzedzania zakończył się prawdziwym dramatem. Młody kierowca Volkswagena doprowadził do koszmarnego incydentu. Doszło do zderzenia trzech samochodów.

Do poważnego incydentu drogowego doszło w piątek, 2 października, na trasie koło Leśniowa Wielkiego. Doszło do zderzenia trzech aut osobowych, Volkswagena, Audi oraz Citroena. Ranne zostały trzy osoby w tym jedna ciężko.

Zobacz także:

1. Rewolucyjna zmiana w ubezpieczeniu OC samochodu. Pewna aplikacja znacznie zmniejsza jego cenę

2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni

3. Roztrzaskał swoje audi 80 o przydrożny słup. Ten wypadek mógł zakończyć się tragedią - Wideo

Podczas brawurowej jazdy, młody kierowca Volkswagena Golfa zdecydował sie na manewr wyprzedzania. Źle ocenił jednak odległość jadącego z naprzeciwka samochodu. Chcąć uniknąć zderzenia gwałtownie skręcił na swój pas ruchu. Wówczas stracił panowanie nad samochodem, wypadł na pobocze i wpadł w poślizg.

Volkswagena z prawego pobocza powrócił na jezdnię, znów wjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Wówczas 24-latek już wtedy nie panował nad swoim samochodem.

Jadący z naprzeciwka kierowca audi widząc co się dzieje, zdążył zareagować i otarł się z volkswagenem wypadając z drogi. – Jadący za audi citroen zderzył się czołowo z volkswagenem – mówi sp. sztab. Andrzej Gramatyka. Sila uderzenia była bardzo duża. Oba pojazdy były bardzo mocno rozbite.

Ile osób można zmieścić do małej Toyoty? Wynik dosłownie zwali cię z nóg -WideoIle osób można zmieścić do małej Toyoty? Wynik dosłownie zwali cię z nóg -WideoCzytaj dalej

24-letni kierowca volkswagena w ciężkim stanie został zabrany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego. Poważnie ranny kierowca citroena, między innymi z otwartym złamaniem, do szpitala pojechał karetką pogotowia ratunkowego. Trzeci uczestnik wypadku z lekkimi ranami również trafił do szpitala.

Zobacz także:

1. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa

2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest wujek Adama Małysza, aż nas zatkało. To prawdziwa legenda polskiego sportu

3. Nietypowa kontrola policji. Kierowca miał w swoim samochodzie 2 miliony dolarów. Został zatrzymany

4. Policyjny pościg za kierowcą BMW. Padły strzały, dwóch funkcjonariuszy w szpitalu - WIDEO

5. Nadchodząca zima będzie inna niż dotychczas. Czego się spodziewać?

6. W "Millionerach" ogromne emocje. Podczas emisji padło pytanie, które wprowadziło w konsternację samego prowadzącego

Następny artykuł