Prawo jazdy egzamin
Źródło: zdrogi.pl

Nietypowy egzamin na prawo jazdy. W jego trakcie przejechał pieszego a i tak otrzymał uprawnienia

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Października 2020

Prawo jazdy jest dla każdego kierowcy jednym z ważniejszych o ile nie najważniejszym dokumentem. Uzyskanie uprawnień dla wielu osób jest bardzo ważne. Egzamin generuje mnóstwo emocji, często sporą dawkę stresu oraz nerwów. Przypadek tego egzaminu jest po prostu ewenementem.

Nietypowa sytuacja podczas egzaminu na prawo jazdy. Przejechał pieszego a i tak go zdał.

Dla wielu osób egzamin na prawo jazdy jest jednym z najważniejszych egzaminów w całym życiu. Nie jest on prosty i bardzo często generuje bardzo wiele emocji. Mowa oczywiście o stresie oraz wielu nerwach.

Pewien mężczyzna podczas swojego egzaminu dokonał rzeczy wręcz niemożliwej. Przejechał pieszego a mimo to zdał i uzyskał uprawnienia.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilne zmiany w weselach, stypach, komuniach, zakaz dyskotek i o wiele więcej. Polsat ujawnia nową listę obostrzeń

2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna

3. Kierowcy Ferrari można więcej? Tym razem policja była na miejscu - Wideo

Jeden z użytkowników portalu DriveTribe zebrał ponad 60 najciekawszych historii związanych z egzaminami na prawo jazdy. Wszystkie są nietypowe, aczkolwiek kilka z nich wyróżnia się swoją oryginalnością.

Jedna z historii była zarazem straszna, nietypowa a zarazem śmieszna, co powoduje, że musiała zostać opowiedziana szerszemu gronu odbiorców. Egzaminatorem pewnego mężczyzny zdającego na prawko był młody facet. Po upływie około połowy egzaminu, przed samochód wybiegł pieszy. – Z całą pewnością był pijany, wskoczył na sam środek drogi.

Nietrzeźwy mężczyzna stał przed samochodem i krzyczał, wyzywając zarówno kierowcę, jak i egzaminatora. Następnie podszedł do okna od strony pasażera i zaczął krzyczeć na egzaminatora.

Dramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoDramatyczny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek. O krok od wielkiej tragedii - WideoCzytaj dalej

-Bełkotał coś, że jest młody i to on powinien chyba zdawać na prawko. Egzaminator nie potrafił wydobyć z siebie słowa, był tak przerażony!

Kierowca postanowił podjać nietypową decyzję. Najlepsze, co mogłem zrobić, to po prostu odjechać. Nacisnąłem więc pedał gazu do końca i przejechałem facetowi po stopie! Mimo to zdałem egzamin, a egzaminator był wdzięczny, że opanowałem sytuację, w której on bał się o swoje życie.

Zobacz także:

1. Nauczyciel się wygadał nt. szkolnych wycieczek. Rodzice nie będą zadowoleni

2.Arkadiusz Milik. Powinien grać z Robertem Lewandowskim w pierwszym składzie reprezentacji?

3. Bugatti wstrzymuje produkcje nowego modelu. Na nowy super samochód trzeba będzie jeszcze poczekać

4. Szaleńcza jazda Maluchem po mieście. Ten kierowca przeszedł samego siebie - Wideo

5. Przerażający wypadek na stacji paliw. Samochód z impetem wjechał w dystrybutor paliwa - Wideo

6. Specjalistyczny sprzęt WOŚP, na który wszyscy się zrzucaliśmy, zajęty przez Konstantego Radziwiłła. Zdruzgotany Jurek Owsiak prosi o reakcję

Następny artykuł