Porsche spłonęło
Źródło: YouTube: Adam Jaworski

20-latek rozbił Porsche 1.5 mln. Auto spłonęło za zjazdem z obwodnicy Ostrowa - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
1 Stycznia 2021

Porsche 911 Turbo S generacji 991 napędza bokser o pojemności 3.8 l i mocy 580 koni mechanicznych. Taka moc pozwala na rozpędzenie auta do pierwszej setki w czasie nawet 2.9 sekundy oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej 330 km/h według danych.

580 koni i 2.9 sekundy do setki, to parametry, z którymi trzeba się liczyć. Przeliczył się natomiast 20-latek, który takie auto zabrał ojcu.

Warte 1.5 miliona złotych Porsche 911 GT2 RS doskonale trzyma się drogi, ale wymaga wprawnej ręki. Boleśnie przekonał się o tym młody kierowca.

Porsche raczej nadaje się do kasacji

Za zjazdem z obwodnicy Ostrowa kierowca Porsche 911 Turbo S (991) stracił panowanie nad autem. Kawałek za drogą szybkiego ruchu Porsche wylądowało w rowie i stanęło w płomieniach. W kabinie samochodu znajdowały się trzy osoby, wszystkie w wieku około 20 lat.

Zwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroZwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroCzytaj dalej

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Porsche rozbite. 20-latek nie opanował auta

Według niektórych mediów pojazd jest zarejestrowany na ojca kierowcy.

Uszkodzenia Porsche są na tyle poważne, że ten konkretny egzemplarz na dobre pożegnał się z życiem. Kierowca oraz pasażerowie nie odnieśli poważnych obrażeń.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł