Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z BMW
Źródło: Materiały Policyjne

Siedzieli w BMW i rozglądali się dookoła. Policjanci postanowili ich sprawdzić

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
8 Grudnia 2020

Policjanci z Bemowskiego patrolu zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym BMW. Podejrzani nerwowo rozglądali się dookoła i byli wyraźnie zestresowani widokiem funkcjonariuszy. Mundurowi postanowili się im bliżej przyjrzeć.

Policjanci z Bemowskiej patrolówki posłuchali intuicji. Ich uwagę zwróciło zaparkowane BMW, w których siedziało dwóch wyraźnie zdenerwowanych mężczyzn. Jak się okazało, mieli oni powód do niepokoju. Funkcjonariusze znaleźli przy nich sporo gotówki. Szybko wyszło na jaw, skąd ją mają.

Uwagę policjantów z Bemowskiej patrolówki zwróciło zaparkowane BMW, w którym siedziało dwóch mężczyzn nerwowo rozglądających się dookoła. Ich podejrzane zachowanie przykuło uwagę policjantów. Postanowili to sprawdzić.

Zobacz także "Niespodzianka" na stronie Andrzej Dudy. Chodzi o Marylę Rodowicz

Jak się potem okazało - mieli powody do stresu. Zawartość auta sprowadziła na nich ogromne kłopoty. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu oraz usłyszeli poważne zarzuty. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Policjanci słusznie posłuchali intuicji

Jak przekazała kom. Marta Sulkowska z Bemowskiej policji, mężczyźni podczas rozmowy z funkcjonariuszami byli wyraźnie zdenerwowani. Szybko wyszło na jaw, dlaczego tak bardzo stresuje ich rozmowa z policjantami.
Ich zdenerwowanie spowodowane było tym, że jeden z nich posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków.

Zobacz także: Polsat odkrył sensacyjną prawdę. Wszystko upublicznił

W aucie znajdowały się również substancje psychotropowe i środki odurzające oraz waga elektroniczna służąca do porcjowania narkotyków. Mężczyźni mieli też przy sobie ponad 12 tysięcy złotych w gotówce.

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Policjanci natomiast postanowili przeszukać mieszkanie jednego z mężczyzn. Funkcjonariusze znaleźli tam jeszcze więcej narkotyków. Było to kilka porcji substancji psychotropowej oraz marihuany.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z BMW

Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie

Zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego w celu zbadania. Okazało się, że jest to łącznie ponad 120 gramów amfetaminy, kilka porcji marihuany i ecstasy.
Mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

25-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Drugi z mężczyzn, 34-latek, odpowie za posiadanie substancji psychotropowej i środków odurzających.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków mogą zostać skazani nawet na 10 lat więzienia.

Następny artykuł