Policja - Kobieta z Norfolk potrąciła męża
Źródło: zDrogi.pl

Mąż chciał zostawić żonę. Wstrząsającą reakcję kobiety nagrał świadek

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Sierpnia 2020

Policja podaje, że stan ofiary był poważny. Ofiara ataku musiała zostać niezwłocznie przetransportowana do szpitala. Nagranie, które zamieszczono na Twitterze, opatrzono opisem: „To się dzieje, kiedy postanowisz zostawić żonę".

Poniższe wideo świetnie pokazuje, że auto - w niewłaściwych rękach - stanowi broń.

Policja Norfolk - Kobieta z Wirginii (Stany Zjednoczone) w ubiegłym tygodniu została oskarżona o celowe przejechanie swojego partnera samochodem.

34-letnia Bashirah Tripp była tak zdenerwowana na swojego partnera, że przejechała go autem. Najprawdopodobniej mężczyzna chciał od kobiety odejść... ta jednak nie przyjęła wiadomości zbyt dobrze.
Kiedy wysiadła z pojazdu, mężczyzna leżał nieruchomo. 34-latka jednak dalej krzyczała na niego i rzucała kolejnymi wyzwiskami.

Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragediiWideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragediiCzytaj dalej

Nagranie, które zamieszczono na Twitterze, opatrzono opisem: „To się dzieje, kiedy postanowisz zostawić żonę".

Na krótkim filmiku widać, jak Bashirah chodzi dookoła mężczyzny, klaszcze i powtarza: „poświęciłam Ci 18 lat mojego piep*zonego życia".

Policja z Norfolk podaje - Stan ofiary był poważny. Ofiara ataku musiała zostać niezwłocznie przetransportowana do szpitala.

Do niecodziennego incydentu doszło w ubiegły czwartek na oczach wielu przerażonych gapiów pod centrum handlowym w Norfolk w sanie Virginia.
Świadkowie zdarzenia zeznali, że kobieta „umyślnie przejechała swojego partnera, a później uderzyła jeszcze dwa samochody".

Tripp została aresztowana po przyjeździe policji i usłyszała oskarżenie o napaść z użyciem siły.

Zobacz także:

1. Wideo - Wybuch w Bejrucie nagrany z jadącego auta. Fala uderzeniowa zniszczyła BMW
2. Rekordowa kontrola policji. Ten kierowca dostał 21 punktów karnych i gigantyczny mandat. Nietypowa przyczyna szaleńczego rajdu
3. Wideo - Spektakularny wypadek trzech motocyklistów. Motocykl dosłownie wystrzelił w powietrze
4. Simon Cowell ma złamany kręgosłup . Koszmarny wypadek jurora „Idola” i „X Factor”
5. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki
6. Wideo - Przerażający wypadek z Łodzi. Kompletnie pijany motocyklista zabił swojego kolegę

Następny artykuł