Policja zakupi nowe radiowozy
Źródło: Photo by Toyota

Kierowco nowe, nieoznakowane radiowozy polskiej policji. Musisz uważać na te samochody

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Sierpnia 2020

Polska policja zbroi się na potęgę. Już wkrótce flotę aut policyjnych zasilą nowe pojazdy. Mowa o nieoznakowanych samochodach, na które będzie trzeba zwracać szczególną uwagę. Oficjalnie wiemy, czym będą przemieszczać się polscy policjanci.

Policja zbroi się na potęgę. Wiemy, na jakie samochody trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Polska policja od jakiegoś czasu wzmacnia swoje szeregi. Szukała samochodów z segmentu C, który będzie mieć minimum 130 KM. Nie są to zbyt wygórowane wymagania, aczkolwiek przyszłe radiowozy powinny mieć sportowy pazur.

W przetargu na nowe nieoznakowane radiowozy pojawiło się aż 11 ofert. Najlepszą okazała się ta przedstawiona przez zabrzańską Toyotę. Propozycja była bardzo interesująca.

Niesamowite nagranie. Wypadek oraz korek uczyniły z niego prawdziwego bogacza. Zbił prawdziwą fortunęNiesamowite nagranie. Wypadek oraz korek uczyniły z niego prawdziwego bogacza. Zbił prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Mowa o modelu Corolla w wyposażeniu Comfort. Pojazd ma silnik 1,6 generujący 132 KM. Cena takiego egzemplarza oscyluje w granicach 82 tysięcy. Specjalna zniżka spowoduje, że Polska policja zapłaci 7,4 miliona za 90 pojazdów.

Wszystkie samochody powinny zostać dostarczone do 21 grudnia tego roku.

Zobacz także:

1. Bajeczne zarobki prywatnego szofera Jarosława Kaczyńskiego. Ta kwota dosłownie zwala z nóg

2. "Jak się potrąci Ukraińca, to trzeba to gdzieś zgłaszać?". Ten kuriozalny wpis na Facebooku wywołał prawdziwą burzę w polskim internecie

3. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”

4. Dramatyczne nagranie. Policjantka ratuje mężczyznę na wózku, który utknął na torach

5. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł