Policja w Mysłowicach zatrzymała złodziei progów zwalniających.
Źródło: Śląska Policja

Przeszkadzały im progi zwalniające... więc je zabrali

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Sierpnia 2020

Policja w Mysłowicach otrzymała 26 sierpnia zgłoszenie dotyczące trzech mężczyzn kradnących... progi zwalniające. Na miejsce wysłano patrol. Funkcjonariusze zastali jedynie świadka zdarzenia, który podał im dokładny rysopis sprawców. Dzięki niemu szybko udało się zlokalizować złodziei.

​Mysłowiccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zdemontowali i zabrali progi zwalniające z ul. Wybickiego. Podejrzanych udało się szybko zatrzymać dzięki zgłoszeniu otrzymanemu od świadka zdarzenia.
W środę 26 sierpnia około 23.00 dyżurny komendy w Mysłowicach otrzymał zgłoszenie dotyczące trzech mężczyzn, którzy na ul. Wybickiego mają kraść elementy infrastruktury drogowej w postaci progów zwalniających.

Policja szybko zlokalizowała sprawców.

Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokojuStraszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokojuCzytaj dalej

Na miejsce wysłano policyjny patrol, który dzięki przekazanemu przez świadka zdarzenia rysopisowi sprawców, szybko ich zlokalizował i zatrzymał.

Policjanci, dzięki relacji świadka, doskonale wiedzieli kogo szukać.

Policja w Mysłowicach zatrzymała mężczyzn, którzy ukradli progi zwalniającePolicja w Mysłowicach zatrzymała mężczyzn, którzy ukradli progi zwalniające
Śląska Policja

Sprawcami okazali się trzej mieszkańcy Mysłowic w wieku od 18 do 23 lat. Młodzi mężczyźni przyznali się policjantom, że zdemontowali i zabrali progi, ponieważ przeszkadzały im podczas jazdy samochodem.
Policjanci odzyskali warte blisko 7 tys. złotych elementy, a mężczyźni wkrótce staną przed sądem. Za przestępstwo kradzieży grozi im kara nawet do 5 lat więzienia.

Zobacz także:

1. Wideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniem
2. Nietypowa kontrola policji. Naprawiał samochód, może trafić do więzienia na 10 lat
3. Policja otrzyma nowe uprawnienia. Właściciele samochodów nie będą zadowoleni
4. Wideo - Czy można driftować autem wielkości domu? Można
5. Wideo - Przeciął trzy pasy, wyjeżdżając z IKEA w Krakowie. Wjechał wprost przed BMW
6. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

Obejrzyj! Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł