Policja wyciągnęła ją z samochodu
Źródło: Print Presstrend Youtube Channel

Wideo - Skandaliczna kontrola policji. Kobieta została wyciągnięta siłą ze swojego samochodu

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Września 2020

Policja egzekwuje przepisy oraz prawo i jest to jedno z jej zadań. W niektórych państwach, uprawnienia mundurowych są bardzo rozszerzone. W tym przypadku na bardzo nieprzyjemną kontrolę drogową trafiła pewna kobieta, która nie chciała okazać dokumentów oraz podać swoich danych osobowych.

Policja i bardzo brutalna kontrola. Kobieta nie chciała podać swoich danych osobowych. Nie okazała również prawa jazdy. Skończyło się to dla niej bardzo źle.

W niektórych krajach policja działa na innych zasadach niż w naszym kraju. Niektórzy policjanci bezwzględnie egzekwują prawo. Podobnie było w tym przypadku.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco, przygotuj się na istotne zmiany dotyczące opon zimowych. Od tego roku obowiązuje wysoki mandat

2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli

Pewna kobieta nie wykonała polecenia funkcjonariusza i można śmiało powiedzieć, że bardzo źle na tym wyszła. Kontrole nagrała, myśląc, że policjant podejdzie do tematu pobłażliwie. Tak się jednak nie stało.

Policja w tym przypadku się nie patyczkowała. Po kilku upomnieniach policjant postanowił przejść do działania i zatrzymać niesforną kobietę.

Otworzył pojazd i siłą wyciągnął z niego kobietę. Dosłownie wywlekł ją za nogi. Ten policjant po kilku nieudanych próbach podjął stanowcze działanie.

Wideo - Koszmarny wypadek. 11-latek na rowerze potrącony w Zielonej Górze. O krok od tragediiWideo - Koszmarny wypadek. 11-latek na rowerze potrącony w Zielonej Górze. O krok od tragediiCzytaj dalej

Policja w wielu krajach działa na podobnej zasadzie. Ten zarejestrowany przykład, przez wiele osób może zostać źle odebrany ze względu na brutalność kontroli. Niestety, ale gdy zawodzą cywilizowane metody, bardzo często interwencja wygląda w taki, a nie inny sposób.

Zobacz także:

1. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

2. Pokaz siły Lecha Poznań. Efektowna wygrana w Lidze Europy

3. Tragedia na DW 433 - Pijany 30-latek zabił siebie i pasażerkę

4. Dramatyczny finał szaleńczej jazdy. Młody kierowca BMW doprowadził do koszmarnego wypadku

6. Pracodawca może zwolnić pracownika za odmowę szczepienia? Tak, to prawda

Następny artykuł