ZDrogi.pl
Policja Wielkopolska

Policja Wielkopolska

Pokonał dwa skrzyżowania na czerwonym świetle. Wszystko na oczach policjantów - Wideo

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Kierowca osobowego opla, który jest bohaterem poniższego nagrania, dosłownie przeszedł samego siebie. Mundurowi, którzy w nieoznakowanym radiowozie obserwowali jego poczynania, odnotowali aż 8 wykroczeń w ruchu drogowym. Teraz losem nieodpowiedzialnego 41-latka zajmie się sąd rejonowy.

Niestety, ale w ostatnim czasie można odnotować prawdziwy wysyp kuriozalnych sytuacji, które mają miejsce na polskich drogach. Bezmyślni kierowcy stwarzają realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych zmotoryzowanych.

Prawdziwym ewenementem jest jednak kierowca, na którego natrafili funkcjonariusze z leszczyńskiej grupy „Speed”. Lista jego wykroczeń przechodzi ludzkie pojęcie.

Mundurowi zainteresowali się jego poczynaniami w głównej mierze z powodu niezapiętych pasów. Mężczyzna wyjeżdżając ze stacji paliw, zapomniał o tym niezwykle istotnym elemencie gwarantującym bezpieczeństwo.

Viral Hog

Ten kierowca pokazuje, jak nie należy parkować. Odczuje uszkodzenie swojego Jaguara - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Lista jego wykroczeń jest niewiarygodna.

Jak się okazało, to był dopiero początek popisów kierującego osobowym oplem astrą. Mężczyzna przejechał dwa najbliższe skrzyżowania na czerwonym świetle, narażając innych uczestników ruchu na poważne niebezpieczeństwo.

Mundurowi postanowili niezwłocznie wkroczyć do akcji i ukrócić zapędy nierozważnego kierowcy. Okazało się, że za kierownicą siedzi 41-letni mieszkaniec Wschowy.

Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami, a co gorsza znajdował się pod wpływem alkoholu. Nie był to jednak koniec kłopotów bezmyślnego kierowcy.

Policyjne ustalenia wykazały, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu, został sprowadzony z zagranicy i niezarejestrowany na terenie Polski. Samochód nie posiadał również obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Na domiar złego, w pojeździe zamontowano tablice rejestracyjne, które zostały skradzione przed kilkoma dniami na terenie województwa lubuskiego.

Teraz o losie 41-latka zajmą się teraz policjanci z referatu ds. wykroczeń z leszczyńskiej Policji, a następnie lokalny sąd.

Źródło: Wielkopolska Policja

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.plPodobne artykuły

Kierowca agresywny atak

Na drogach

Nowy Sącz. Agresywny pasażer rzucił się na kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mercedes wypadek w deszczu

Na drogach

Wypadek w trakcie ulewy. Dwa Mercedesy zderzyły się czołowo

Czytaj więcej >
Kierowca forda mondeo

Na drogach

Niepotrzebna eskalacja agresji na drodze. Winna była osoba trzecia - Wideo

Czytaj więcej >
Ochotnicza Straż Pożarna w Cybince

Na drogach

Osobowe BMW rozbiło się na przydrożnym drzewie. Młody kierowca nie miał szans na przeżycie

Czytaj więcej >
Kolizja parkingowa nie powiadomił poszkodowanej

Na drogach

Po "przycierce" obiecał kontakt z poszkodowaną. Nie wiedział, że jest nagrywany - Wideo

Czytaj więcej >
Ciężarówka kolizja z Sharanem

Na drogach

Próbował wyhamować kierowcę ciężarówki. Szybko tego pożałował - Wideo

Czytaj więcej >