Pijany kierowca zaczepił policjantów w nieoznakowanym radiowozie
Źródło: PIOTR PIWOWARSKI/East News

Wpadł na jeździe po pijanemu, bo chciał zagadać do policjantów w cywilu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
26 Listopada 2020

Pijany kierowca sam wpadł w ręce policji. W trakcie wypadu na miasto zaczął się nudzić i postanowił zagadać do obcych mężczyzn. "Pech" chciał, że podjechał do nieoznakowanego radiowozu.

W piątek 20 listopada doszło do dość niecodziennej sytuacji. Jak podaje policja, około czwartej nad ranem do stojących na jednym z parkingów funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie podjechał młody człowiek.

Pijany mężczyzna wysiadł z auta i chciał porozmawiać.

20-letni mieszkaniec Świebodzina (woj. lubuskie), który nietrzeźwy wsiadł za kierownicę, sam niemal wpadł w ręce policjantów. Podczas wypadu na miasto zaczęło mu się nudzić i szukał towarzystwa. Postanowił porozmawiać z nieznajomymi w stojącym na parkingu aucie.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Pijany mężczyzna na rozmówców wybrał nieumundurowanych funkcjonariuszy.

Jak podaje policja, do tej sytuacji doszło w piątek 20 listopada około czwartej nad ranem. Do stojących w nieoznakowanym radiowozie funkcjonariuszy podjechał młody człowiek, wysiadł z auta i chciał "zagadać".

20-latek miał 1,8 promila alkoholu we krwi

Policjanci szybko zorientowali się, że jest nietrzeźwy. Badanie wykazało, że 20-letni kierowca miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, które posiadał od około pół roku. Grozi mu 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów oraz dwa lata więzienia i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł