Pijany kierowca zatrzymany w Mławie
Źródło: TOMASZ RADZIK/East News

Pijany kierowca bez prawa jazdy jechał z małym synkiem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Grudnia 2020

Pijany kierowca został zatrzymany w sobotę po południ na ulicach Mławy. Mężczyzna ponadto nigdy nie miał prawa jazdy - przewoził swojego 6-letniego synka, który jechał bez fotelika. Policja oddała dziecko matce, a kierowcę zabrała na komisariat.

Policjanci z Mławy w sobotę 12 grudnia zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który przewoził swojego 6-letniego syna. Dziecko jechało bez fotelika. 38-latek złamał także inne przepisy ruchu drogowego.

Kierowca zatrzymany został w Mławie w sobotę po południu. Kierujący Suzuki najpierw na skrzyżowaniu wyprzedził policyjny radiowóz, a następnie jechał z prędkością ponad 100 km/h w terenie zabudowanym.

Pijany kierowca wiózł 6-letnie dziecko

W Mławie mundurowi zatrzymali kierowcę Suzuki do kontroli drogowej. Okazał się nim 38-latek mieszkający w powiecie mławskim. Badanie alkomatemu mężczyzny pokazało 0,90 promila alkoholu w organizmie. W samochodzie razem z kierowcą był jego 6-letni syn, który jechał bez fotelika.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Pijany kierowca jechał z 6-letnim synem, nie miał prawa jazdy.

W trakcie kontroli okazało się, ze 38-latek nigdy nie miał prawa jazdy. W rozmowie z funkcjonariuszami policji przekazał, że zanim wsiadł za kierownicę, wypił trochę wódki oraz piwo.

Patrol zlecił odholowanie samochodu, a kierowca został przewieziony na komisariat policji. Dziecko przekazano matce. W sprawie toczy się postępowanie.

Pijani kierowcy to prawdziwa plaga na drogach. W minioną środę w Wielgolesie. Funkcjonariusze z mińskiej komendy kontrolowali ruch na drodze wojewódzkiej. Zatrzymali oni do kontroli kierowcę BMW i od razu zauważyli, że jest pijany. Na alkomacie wyskalowanym do 4 promili zabrakło skali.

Mężczyzna został więc zabrany do komisariatu w Mrozach, gdzie stacjonarne urządzenie wykazało około 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł